Wpis z mikrobloga

@Oszczer: @tejotte: @VinexUs: @Hark: @MightLight: @Veldzia:

No i zamowilem i przyszedl :)
Niestety chyba nie umiem tego ustawic(probowalem na roznych ustawieniach Watt). Chmury zero, ja sie dusze jak cholera, w gardlo drapie.

Podejrzewam ze to kwestia tego ze zalalem 12mg. Nie idzie tego vapowac tak jak mowiliscie.
Chyba musze jak najszybciej kupic 0mg i zmieszac z tym co mam... bo zero przyjemnosci ;(

#epapieros #epapierosy
valotr - @Oszczer: @tejotte: @VinexUs: @Hark: @MightLight: @Veldzia: 

No i zamowil...

źródło: comment_hPvz3Jdr5uHPs9V39gfZVLcBABCNS3fQ.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
@Oszczer: ta co byla juz w srodku 0.5Ω, probowalem na 10W, 15, 20, 25 (na 25 to masakra.. myslalem ze umre jak sie zaciagnalem)
@hjrhombre: ^
@Tabak89: airhole pomogl.. wiecej chmury.. dzieki!

ale drapie nadal... 12mg na ta grzalke to za duzo chyba...
  • Odpowiedz
@hjrhombre: tak zrobie, ostrzegali mnie ze 12 bedzie za mocne (dzieki @Oszczer: :) )
@Nynek: jako sprzet mega mi sie podoba.. ale jednak liquid do zmiany. Na 15W jest grubo.. a co dopiero odpalic 75W... zgon? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@valotr: @razvizion chyba vapował na tym 12 ale to jednak za dużo. Polecam 6 albo od razu 3mg ;) Na początek grzałki 0.5 są ok ale ostatnio odkryłem, że do subtanka są grzałki 0.2 i to jest to. Zdecydowanie lepiej niż na 0.5 ;)
  • Odpowiedz
@Nynek: do krecenia wlasnych grzelek mi chyba daleko... niby w zestawie jest jakas wata i drucik.. ale nie mam pojecia czy kiedys sie za to wezme :D boje sie ze cos #!$%@?
  • Odpowiedz
@valotr: nie masz sie czego bać, to jest banalnie proste. w zestawie masz gotowa grzałke w bazie rba i 1 dodatkowa odpalasz poradnik na youtubie i robisz. Zaraz sam bede zmieniał watke bo sie bawiłem i niechcacy odpalilem na 50 watach i sie chyba watka zjarała
  • Odpowiedz
@Nynek: jak cos bede zaczynal na pewno sie zglosze :) bo w zestawie wlasnie jedna grzalka jakas inna jest.. ze wlasnie samemu mozna wszystko robic. ale poki co musze liquidy zmienic, wiec narazie wracam do starego aspire ;/
  • Odpowiedz
@valotr: To jest włąsnie baza rba do własnych grzałek. tą co masz tam zamontowaną to tylko zakładasz watke i palisz. Ja osobiscie po ok 4h palenia na gotowych grzałkach z ciekawosci przesiadłem sie na te robione i juz zostało
  • Odpowiedz