Wpis z mikrobloga

Wykop zasrany wykopaliskami o akcji feministek w Kościele św. Anny. Naliczyłem 5 takich na głównej, ale może jest więcej. Prawactwo jak lwy rzuciło się w obronie jedynej słusznej partii. Nie mają jak bronić zakazu aborcji- bo to zwyczajnie barbarzyństwo i ciemnota wynikająca z naukowej niewiedzy i religijnych ograniczeń. Dobre imię Jarosława jest jednak najważniejsze, z tfu lewactwem trzeba walczyć, stworzono więc chochoła. ODKRYTO współpracę feministek i Wyborczej- spisek, zamach na Wielką Polskę. Szkoda tylko że nikt tego nie utrzymywał w tajemnicy, normalna polityczna akcja. W głowie pełnej teorii spiskowych to pewnie coś niesamowitego, ale dla normalnego człowieka to ŻADNA afera. Ba, na wykopie przeczytamy właśnie że za wszystkim stoją Niemcy którzy manipulują Polakami, źródłem znany ściek polskaniepodlegla.pl. Kuriozum.

Zamiast dyskutować o tym, dlaczego premier rządu europejskiego państwa, kobieta, popiera skrajnie opresyjne dla kobiet prawo, mamy próbę przekierowania uwagi na skandal w kościele. Moim zdaniem, skandalem nie była jednak akcja feministek, a sam list biskupów. Ochrona życia nijak ma się do zmuszania kobiet do rodzenia dzieci gwałcicieli albo glutów które nie mają żadnych szans na przeżycie- to zwykła religijna ciemnota, można to postawić na jednej półce z paleniem czarownic. Skandalem jest że nieformalny naczelnik państwa Jarosław Kaczyński, jak i pewnie #!$%@? pisowców, też popiera takie barbarzyństwo. Ale nie, w alternatywnym świecie prawicowych oszołomów problemem jest lewacko-niemiecki spisek xD

Podobnie jak na wykopie jest na fejsikowych fanpejdżach. Znana z miękkiej pisowskiej propagandy Żelazna Logika po raz kolejny udowadnia, że z logiką nie ma nic wspólnego. To co napisali o Razem jest tak absurdalne że ciężko to skomentować, można się tylko zaśmiać. Załączam screen.

#neuropa #aborcja #polityka #bekazprawakow #bekazpisu #tysiacurojenniezaleznychmediow
Pobierz NieBojeSieMinusow - Wykop zasrany wykopaliskami o akcji feministek w Kościele św. Ann...
źródło: comment_WdslAdMSedAVMcOamosQIFEwyfGetPcA.jpg
  • 29
@NieBojeSieMinusow: Przecież to jest schemat powtarzający się od lat. Po prostu pewna grupa osób, dziwnym przypadkiem często będąca elektoratem pisu musi szukać, walczyć, a następnie pokonać fikcyjnego wroga.

Kim jest fikcyjny wróg? Wciela się w wiele postaci, całych grup, a nawet ideologii.
Gej(bo lesbijka już nie), niemiec, żyd, komuch (który komuchem nie jest), lewactwo(które zwyczajnie nie popiera zamordyzmu obyczajowego, a z lewą stroną rzadko mają coś wspólnego), no i feministki. Nie
@emkape: @kiken: Dziecko do czasu urodzenia jest według was tylko zlepkiem komórek ? A w czasie porodu dokonuje się cud przemiany? W takim razie dlaczego w Danii obowiązkiem jest podanie dziecku ( według was zlepku komórek ) znieczulenia podczas aborcji? Czyli jednak to dziecko czuje ból, jest żywe, a podczas aborcji jest zabijane, podczas kary śmierci w stanach też podaje się znieczulenie skazańcowi.
Wykop zasrany wykopaliskami o akcji feministek w Kościele św. Anny. Naliczyłem 5 takich na głównej, ale może jest więcej. Prawactwo jak lwy rzuciło się w obronie jedynej słusznej partii. Nie mają jak bronić zakazu aborcji- bo to zwyczajnie barbarzyństwo i ciemnota wynikająca z naukowej niewiedzy i religijnych ograniczeń. Dobre imię Jarosława jest jednak najważniejsze, z tfu lewactwem trzeba walczyć, stworzono więc chochoła.


@NieBojeSieMinusow: Nienawiść zasnuła ci wzrok. Przejrzałem komentarze i nikt
@NieBojeSieMinusow: Oczywiście przemycanie swoich poglądów i uciekanie od meritum, czyli robienia #!$%@? z logiki odc. nie wiem który.

Zorganizowali żenującą akcję polityczną akcję z udziałem feministek? Zorganizowali.
Podpisali to jako "wierni wychodzą w trakcie mszy kościelnej" Podpisali.

Oczywista manipulacja w reżyserii GW. I festiwal #!$%@? umysłowego feministek, które ni to wierzące, ani inteligentne.
Koniec tematu.
@Magromo:

Nienawiść zasnuła ci wzrok. Przejrzałem komentarze i nikt tam PiSu nie wychwalał.


Gdzie napisałem że ktoś wychwala PiS? Napisałem że spamowanie tymi feministkami od odbieganie od meritum sprawy, a robią to "przypadkowo" pisowscy spamerzy.

@sidhellfire:

Oczywiście przemycanie swoich poglądów


Bystrzak, odkrył że "przemycam swoje poglądy". Użycie przeze mnie sformułowania "moim zdaniem" mogło Ci trochę pomóc xD

uciekanie od meritum, czyli robienia #!$%@? z logiki


Gdzie? Czy tylko tak sobie
@NieBojeSieMinusow:
Gdzie?
Wszędzie w tym temacie! To jedna wielka hucpa!

Akcja mogła Ci się nie podobać, masz do tego prawo.

Owszem, że mi się nie podoba - to jest żenujące do cna! Przez te idiotki ciężko utożsamiać się z tą częścią społeczeństwa, która nie chce zmian w prawie aborcyjnym. Sprawa zresztą jest rozdmuchana do granic absurdu, tylko dlatego, że daje łatwe pole dla opozycji do krytyki rządu. A przecież to nawet