Wpis z mikrobloga

Hej! To znów ja i mała aktualizacja tego, co sie obecnie ze mną dzieje.

Wczor.aj, gdy pisałem tego posta byłem przerażony i przytłoczony. To wszystko mnie przerastało. Najzwyczajniej w świecie bałem się o siebie i o to co #!$%@?łem, ale jest już dobrze. Dzięki wsparciu i radą od dobrych mirków uspokoiłem umysł, nabrałem optymizmu i zdystansowalem się od tego. Zdałem sobie sprawę, że jestem młodym, białym czlowiekiem Jestem wolny, a przede mną tysiące możliwości.

Jeśli checie śledzić moją historię i co się ze mną dzieję obserwujcie mnie lub tag #wariatzagranica

Jeszcze kilka odpowiedzi na wczorajsze pytania.

Czemu nie poszedłem do ambasady albo nie poprosiłem o wsparcie bliskich

Ponieważ ambasada niczego mi nie daje. Nawet GDYBY, ambasada załatwila bilet do kraju (oni chcą potwierdzenia spłaty, a ja nie mam źródła dochodu, ani żadnych wartościowych rzeczy w kraju), to i tak mi nic to nie daje. Pojechać i wrócić. To jaki był sens wyjazdu? Ja marzyłem o przygodzie i mam nadzieję, że taka będzie ta wyprawa. A do bliski nie zadzwoniłem bo najwyczajniej się wstydzę.

#januszepodrozowania #wariatzagranica #podroze #tajlandia #chiny
Pobierz PerWito - Hej! To znów ja i mała aktualizacja tego, co sie obecnie ze mną dzieje. 

W...
źródło: comment_NXCAKK6Pe5I1oi96db91QBNkDUxq4DA2.jpg
  • 72
Typek spanikował i chciał wracać do kraju. A teraz nabrał optymizmu i stwierdził, że chce jednak przeżyć przygodę. Czytaj Pan dokładnie.


@Wsciekle_piesci_meza: właśnie ponieważ czytam dokładnie to biorąc pod uwagę różne wcześniejsze dziwne rzeczy które pisał (pół roku temu czy wcześniej) nie wykluczam niczego.
@PerWito: masz fejsa to poszukaj grup pod hasłami 'volunteering' 'accommodation' właśnie pracy w hotelach itp. ewentaulnie dołacz do helpx.net (oczywiście grupa na FB) i napisz posta, że szukasz zajęcia, możliwe, że ktoś się zgłosi