Wpis z mikrobloga

Siema, słuchajcie wrzuciłem na wykopalisko odcinek z podróży:

http://www.wykop.pl/link/3098183/syberia-ural-i-obraz-za-600-tysiecy-rubli-autostopem-na-syberie-i-do-azji-sr/

gdzie w końcu coś się dzieje i podróż się rozkręciła na dobre.

Jest dużo ciekawiej i dynamiczniej niż w poprzednich (i kolejne dwa tak samo trzymają poziom) więc pozostaje zaprosić do zapoznania się.

#podroze #rosja #autostop #ryczek #thumbingthestans
  • 6
@Lurch: Cała seria w Kurdystanie niestety cierpi. Bo te dogrania do podróży to srał pies.

Niestety, po pierwsze ledowe światełka przy suficie sprawiają, że lekki ruch głową i inaczej światło pada i co gorsza wtedy mikrofon był od góry przywiązany i jak się poruszał to co? Stroboskop na mordzie (przecinał światło)... nosz #!$%@?, w montażu dopiero zauważyłem.

Poza tym dyktafon gorzej zbiera dźwięk od aparatu z mikrofonu więc audio też jest
@Nero12: To samo światło na tle np. mapy, jak przy serii z Bośni już by źle nie wyglądało. Chodzi o kontrast między światłem dziennym filmiku z tła a światłem sztucznym nakładanego obrazu.
@Lurch: Cóż... przekombinowałem technicznie. Ale w kolejnych odcinkach będzie lepiej, mogę od razu wprowadzać korekty, rozwieszenie wszystkiego zajmuje 2-3 minuty tutaj gdzie teraz mieszkam. No i greenscreen nie blue. Zielony się dużo lepiej sprawdza i nie schodzi do szarości przy oświetlaniu.