Wpis z mikrobloga

@Maciek_z_LANu: #!$%@? tak mnie #!$%@?ą takie komentarze XD ty myślisz, że on sam wbiegł tam na długą B? to są decyzje drużyny, prawdopodobnie IGLa. Nie jest to najmądrzejszy gracz ale uwierz mi, że komunikacja na takim meczu jest inna niż na MMie i każdy ruch jest obmyślony szczególnie na pistolach
@Maciek_z_LANu: No mówię, to był jego randomowy call, na pewno tak sobie stwierdził ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakbyś znał się troche na CS to mogło być na przykład tak, że poszło fake info, że jest prawdopodobnie A - może ktoś usłyszał kroki/cokolwiek i igl powiedział, żeby sprawdzili długą, pasha wszedł i zginął. Serio kończę dyskusję, bo jeżeli uważasz, że takie decyzje są indywidualne to w ogóle nie
@franek13: Chyba pierwszy raz Pashe w grze oglądasz. On #!$%@? takie rzeczy, że jestem w stanie uwierzyć, że się podjarał i sam wyskoczył na jana na długą. Czasem, aż ciężko uwierzyć, że on gra na takim poziomie.
Jak nie chcesz dyskutować to sklej dupę i daruj sobie te komentarze, bo znając życie mimo wszystko pewnie mam większe pojęcie o csie od Ciebie :)