Wpis z mikrobloga

#mikromodlitwa
Mirki, to mój pierwszy wpis na mirko. Nie jestem aktywnym użytkownikiem, raczej widzem i czytelnikiem. Piszę bo jest okazja. W poniedziałek ruszam na Camino de Santiago, pielgrzymkę do Santiago de Compostela. Idę przede wszystkim ze względów religijnych i postanowiłem, że będę pielgrzymował i modlił się po drodze również w Waszych intencjach. Chciałem żebyście wiedzieli, a jak ktoś ma jakieś szczególne to niech pisze.
  • 33
@Noah: Wspomnij choć troszeczkę o tym, że chciałabym bardzo żeby dwa najważniejsze jak do tej pory egzaminy w moim życiu się powiodły, bo od tego zależy czy spełnię swoje marzenia. Szerokości i bezpiecznego dotarcia do celu cumplu!
@Noah: Mireczku, wspomnij w tych modlitwach o mnie, żebym w końcu się zmobilizował i zdał ten rok. Powodzenia na trasie i jak wrócisz to strzel jakiś opis, bo na pewno wiele osób będzie zainteresowanych pielgrzymką do Santiago de Compostela.
@Noah: wrzuc jakies zdjecia z podrozy. Czytalem kiedys Pielgrzyma a jego akcja wlasnie tam sie odbywa i glowny bohater odbywa swoja wedrowke doslownie i metaforycznie