Wpis z mikrobloga

Mireczki, oczekuję potomka, Seby juniora i szukam przydatnych gadżetów(zabawek, leżaczków, chodzików itp.). Wiem, że to nie karty graficzne i smartfony no ale jacyś rodzice też mirkują. Znalazłem takie coś. Czy ktoś miał styczność albo czy zna coś fajniejszego? Za pomysły będę wdzięczny, miłego wieczoru ( ͡° ͜ʖ ͡°) #rodzice #dzieci #noworodki
sebek1987 - Mireczki, oczekuję potomka, Seby juniora i szukam przydatnych gadżetów(za...

źródło: comment_bmqYWM4IiaZAW5PEc5dKO4HfcJYVovYy.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bool_bool: dokładnie. Tylko problem z przechowywaniem. A i tak najlepszą robotę robi butelka pet, reklamówka, piłka i bułka. Wszystkie inne zabawki nudzą się momentalnie. Przy pierwszym też kupowałem gadżety, więc wiem co mówię. Kolejne wychowywane już rozsądnie.
  • Odpowiedz
@sebek1987: narazie Ci się nie przyda, jak będzie miało ok pół roku to może. lepsza mata z dźwiękami i zwierzakami niż taka kołyska. ale każda dzidka inna, więc tak naprawdę sam musisz przetestować. lepiej w nianie elektroniczna z kamerą zainwestuj, w nebulizator i ew. w laktator jakiś dobry dwufazowy dla rozowegopaska, ale to też już tam zobaczycie
  • Odpowiedz
@barteck: za nianię wystarczą 2 telefony z androidem. Softu jest masa. Nebulizator to podstawa. Laktator niekoniecznie - zalezy od dziecka i kobiety, eiec na zapasbym nie kupowal. U mnie potrzebny nie byl.
  • Odpowiedz
@pedroz: dlatego też tam mu napisałem z laktatorem,ze zobaczą. dwa tel średnio jak dla mnie ale co kto lubi. aha jedna rzecz - karuzela do łóżka na baterie z misiami i melodyjkami. moja mała uwielbia. co jeszcze?

Mirku spędzaj z berbeciem jak najwięcej czasu, c--j z piniondzami, gadżetami i zabawkami
  • Odpowiedz
@acidd: jakąkolwiek infekcje górnych dróg oddechowych lepiej przejdzie dużo łagodniej. sam też skorzysta. dużo leków można również podać (na receptę)
  • Odpowiedz
  • 1
@acidd: Termin jest na 13 lipca. Być będę napewno ale nie wiem jak to zniosę, bo jak jesteśmy u ginekologa i słyszę bicie serca to mi się oczy pocą ;p wrażliwy Seba ze mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sebek1987: będzie dobrze i dasz radę :) chociaż każdy reaguje inaczej. Ja myślałem, że będą łzy wzruszenia etc. a jak już doszło co do czego to przyjąłem to baaaaaaardzo spokojnie (aż sam się sobie dziwiłem :P)
  • Odpowiedz