Wpis z mikrobloga

@sequel: @rdy: @desygnat:
Wiadomość z pierwszej ręki, na stanie jest biały 64gb ( ͡º ͜ʖ͡º) oraz biały 32gb. Wysyłka na bieżąco odbywa się.

Ibuygou rusza na Mirko. Bezpośredni kontakt ze sklepem, zapraszam z pytaniami, problemami oraz wszelkimi sprawami Was interesującymi na PW ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ibuygou: Świruje :D I tak zamawiam za chwile białego 64GB. Nie będę dłużej czekał. Może jak będzie czarny na stanie to sprzedam białego i kupie czarnego :D
@nod37: Pewnie sprzedasz bez problemu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Łap kupony na białe
16$ na 32gb DANIELMI532
14$ na 64gb DANIELMI564
I nie ma co kombinować z czarnymi i złotymi, bo zamówienie wtedy zostanie anulowane i kasa zwrócona. Kupon tylko na białe
@desygnat: dostałem info że po oględzinach zdecydujo co i jak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ibuygou: pod koniec kwietnia? :((((((((( a podobno xiaomi teraz zwiększyło produkcje :((((( może się uda szybciej, 3mam kciuki!
@Ibuygou btw, jesteś w stanie dowiedzieć się jak wygląda ich zaopatrywanie sie w mi piątki? kupują je od xiaomi na flash sale'ach? i tak naprawdę co flash sale jest szansa że im się udało większą ilość kupić? na forum ibg ktoś z administratorów/moderatorów napisał że oni nie kupują ich bezpośrednio od xiaomi bo
@zayebunny: niestety nie mam wiedzy jak telefony są kupowane, nie jestem w tym zagłębiony :D Natomiast nie wcześniej niż pod koniec kwietnia ruszy kwestia innych kolorów, oraz wersji PRO.