Wpis z mikrobloga

@Waspin: a widzisz ja tam zwojów miałem z 5... i szlag to trafił bardzo szybko - już wiem dlaczego. A o robieniu Twisted co myslisz? miałem grzałki twisted ale chyba przez to naprężenie szybko siadały.

@Domenico: jedyny twisted z jakim miałem do czynienia to ten, który mam w Claptonie. Nie mam w domu wiertarki (wstyd, wiem) i jestem na tyle leniwy, że mi szkoda czasu.
Obawiam się, że twisted będzie miał w pytę duży heat flux, będziesz go musiał gonić z mocą a równocześnie opór niski (bo to stal) i wyjdzie straszny amperaż, ogniwa będą szybko padać. Ale ponoć smak jest bardzo ok.
@Waspin: Kupiłem kiedys mix coils, i własnie twisted to były te które nie trzymały nawet tygodnia chodź smak był dobry.
Sam nie mam wiertarki, mam zamiar użyć taniej wkrętarki ( ktoś mi tu pisał o kręceniu na kubek :P ) z czasem też ciężko, wiadomo - jestesmy ludźmi sukcesu... ale nie moge nie spróbować z tym że musiałem zapytać bo wiecie lepiej jakie właściwości ma stal. Tak czy siak ładuje aku
@Domenico: ja mam marzenie zrobić sobie plecionkę z cienkiego drutu. Podstawy mam (sznurki na balkonie z linki murarskiej wiszą czwarty rok) ale właśnie czas to problem. Zawsze możesz zakręcić słabiej, nie musi być na maksa.
@Waspin: przy tym całym vapowaniu, nie nie chce z tym skończyć ale to jest dlatego tak oczywistym hobby bo kazdy uwalił sobie swój ideał i do niego dąży. Bardzo dobrze, poczekaj będzie cieplej... czy ty mnie nie wkręcasz z tym balkonem haha?
@Waspin: hmm i Ty piszesz o jakimkolwiek braku czasu... ( ͡º ͜ʖ͡º)
btw. w zaplatanie się na bank już nie piszę. Minie rok, święta ja zacznę robić swetry i skarpety na drutach, zmieniac kolory... wiem czym to pachnie...

@Domenico: tak wracajac do tematu - nie uzywaj wiertarki do krecenia drutow/grzalek... za duzo obrotow/min, jak sie drut urwie to mozesz sie oka pozbyc. nie spotkalem nikogo, kto uzywalby czegos innego niz wkretarki. :-)
@vgf_: całe szczęście "miałem" zamiar użyć własnie taniej wkrętarki i założyć okulary ochronne. To co koleś robi na tym filmiku to... raczej nie pomyslał o ewentualnych konsekwencjach, i broda też by go nie uratowała.