Wpis z mikrobloga

  • 1
@Lrrr: Eh, "niezalezne" media szczują Petru, "opozycyjne" Dudą. Chciałbym zasnąć u obudzić się w rzeczywistości gdzie ten antyludzki estabilishment odejdzie na śmietnik historii.
  • Odpowiedz
@jaqqu7: no ale na boga jak tak mozna napisać. MIAŁ SZCZĘŚCIE I POJAWIŁ SIĘ NA SPOTKANIU NATO,DRAMAT ANDRZEJA DUDY SZUKAŁ TOALETY I TRAFIŁ NA KONFERENCJE NATO. Przecież to nagłówek jak z @ASZdziennikpl (zawołam, podrzucam wam pomysł ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
  • Odpowiedz
  • 2
@Lrrr: Przyznaję rację, że nagłówek jest kuriozalny ale to raczej objaw w jakim stanie jest dziennikarstwo w tym kraju. Poza tym po prostu nie czytać tych wszystkich wprost, GW, lisweeków, zależnych, wsieci etc. Szkoda zdrowia.
  • Odpowiedz
@jaqqu7: zgadzam się, cytując klasyka "...Kanie, Rachonie, Sumlińskie...". Jedyne na plus jest to że mamy kontrę do TVNu w postaci TVPis. Nie mniej najbardziej obiektywną stacją wydaje sie być polsat news.
  • Odpowiedz
  • 1
@Lrrr: O tyle, że mogę nie lubić prywatnych mediów i ich urojeń to mimo wszystko póki nie są finansowane z mojej kieszeni niech sobie piszą co chcą. Natomiast robienie przez każdą ekipę z TVP taniej dziwki to już dla mnie skandal.

  • Odpowiedz