Wpis z mikrobloga

@makzy: przejrzyj sobie statystyki z np. ostatnich 3 lat egzaminu państwowego ldek. Łódź jest bez szału, zdecydowanie, chociaż endo mają na wysokim poziomie.
  • Odpowiedz
@makzy: no i trudno będzie Ci wybrać po opiniach, bo one są różne. Niektórzy lubią swoją uczelnię, a niektórzy nienawidzą. Poza tym nie ma osób, które przeszły cały tryb nauczenia na paru uczelniach, by mieć możliwość jakiegokolwiek porównania. Dlatego ja bym patrzyła na wyniki egzaminu państwowego, ale nie jednej sesji, a kilku.
  • Odpowiedz
  • 0
@makzy: dużo ludzi, których znam, starało się dostać do Gdańska - mają tam chyba jedną z najlepiej wyposażonych uczelni w Polsce.
  • Odpowiedz
@makzy: studiowałem w Łodzi. poziom nie jest bardzo wysoki jeśli chodzi o teorię - nie cisną bardzo na egzaminach co skutkuje później średnimi wynikami ldek. praktyka natomiast to kosmos w porównaniu z innymi uczelniami. miałem znajomych z warszawy Lublina i Krakowa, wszyscy zazdroscili nam ilości pacjentów, sprzętu itp. endo zacho chirurgia na bardzo wysokim poziomie. prota ok, najsłabiej z ortodoncja.
  • Odpowiedz