Wpis z mikrobloga

Uwaga! #wykopoczta #wykopocztaorganizacja #wykopocztaogloszenie

Osoby wymienione poniżej nie wrzuciły jeszcze swojego zdjęcia otrzymanej przesyłki. Prosimy o wyjaśnienie pod tym wpisem. :)

1. Wrzucaliście zdjęcie ale mimo to znajdujecie się na tej liście – prosimy o wrzucenie ponownie i poinformowanie nas o tym.

2. Nie dostaliście jeszcze swojej przesyłki – poinformujcie nas o tym (nawet jeśli już o tym pisaliście), będziemy „dręczyć” nadawców.

3. List dotarł, ale nie macie czasu/nie macie dostępu do aparatu – zdjęcie i tak musicie wrzucić. Niemniej jednak prosimy o informacje, że przesyłka u Was jest bo niektórzy nadawcy bardzo się martwią tym, że nie dajecie znaków życia.

P.S.

Jeśli ktoś z osób poniżej nie wysłał jeszcze swojej przesyłki, niech da nam znać. Przynajmniej znajdziemy wolontariusza na jego miejsce.

Jeśli ktoś chce zostać wolontariuszem - prosimy o zgłaszanie się na PW @kuki_1988 @kicioch @GrabkaMan
  • 146
Do mnie doszła, aparat pożyczę za 2 godziny, ale nie wiem kto jest nadawcą, bo podpisał się tylko z imienia i nazwiska.
@Wykopoczta: Niestety, nie dostałem póki co ani awizo ani przesyłki, a żona praktycznie codziennie jest w domu cały czas, bo jest na macieżyńskim, więc nie ma możliwości aby minęła się z listonoszem.
@aaxxyyzz: Mam nadzieję, że listem nie zanudziłem. Nie wiedziałem o czym pisać. Gra sympatyczna. Najlepsza w niej jest fizyka obiektów. Fizyka + mapy z GTA = najlepszy sandbox.
@Wykopoczta Dupa, nie wrzuciłem. Pomimo, że zdjęcie ma niecałe 3mb i ma format JPEG, to przy wrzucaniu na stronie wykopoczty pojawia się po kilkunastu sekundach okienko "failed". Próbowałem kilkanaście razy, cały czas to samo. Poddałem się i zdjęcie już wrzuciłem na mikroblogu #wykopoczta Pozdrawiam! :)