Wpis z mikrobloga

Uwaga! #wykopoczta #wykopocztaorganizacja #wykopocztaogloszenie

Osoby wymienione poniżej nie wrzuciły jeszcze swojego zdjęcia otrzymanej przesyłki. Prosimy o wyjaśnienie pod tym wpisem. :)

1. Wrzucaliście zdjęcie ale mimo to znajdujecie się na tej liście – prosimy o wrzucenie ponownie i poinformowanie nas o tym.

2. Nie dostaliście jeszcze swojej przesyłki – poinformujcie nas o tym (nawet jeśli już o tym pisaliście), będziemy „dręczyć” nadawców.

3. List dotarł, ale nie macie czasu/nie macie dostępu do aparatu – zdjęcie i tak musicie wrzucić. Niemniej jednak prosimy o informacje, że przesyłka u Was jest bo niektórzy nadawcy bardzo się martwią tym, że nie dajecie znaków życia.

P.S.

Jeśli ktoś z osób poniżej nie wysłał jeszcze swojej przesyłki, niech da nam znać. Przynajmniej znajdziemy wolontariusza na jego miejsce.

Jeśli ktoś chce zostać wolontariuszem - prosimy o zgłaszanie się na PW @kuki_1988 @kicioch @GrabkaMan
  • 146
  • Odpowiedz
@simsoniak: samobiczuje się, jestem świnia, cham i prostak :( Nie wiem czy GrabkaMan przekazał Ci tą informację, ale paczkę dostałem jak stałem w drzwiach tuż przed wyjazdem, otworzyłem i zajrzałem ale na fotki już nie starczyło czasu. Miałem to zrobić po powrocie, ale wyjazd się przedłużył, potem agroafera i... zwyczajnie zapomniałem /w tym miejscu autor uderza się otwartą dłonią w twarz, na znak hańby i poniżenia/ za co strasznie przepraszam.
  • Odpowiedz
2. Nie dostaliście jeszcze swojej przesyłki – poinformujcie nas o tym (nawet jeśli już o tym pisaliście), będziemy „dręczyć” nadawców.


@Wykopoczta: Wydaje mi się, że nie dostałem. Aczkolwiek pojutrze przejdę się na pocztę i upewnię.
  • Odpowiedz
@rineo: @kicioch zapytana przekazała mi, że dotarło. To najważniejsze. Ja czekałam i zerkałam ciągle między Twoje wpisy: ja wiem, że paczka nie jest szczególnie obfita - ale chciałam tylko usłyszeć, że się podobało, że fajne, że Mole i Lentilky. #tyleczekac
  • Odpowiedz
@simsoniak: dotarła i się podobała, Lenitilky niestety nie wytrzymały dwugodzinnej podróży i padły pod naporem nieumiarkowania w jedzeniu i piciu :) Książka natomiast wskoczyła na pierwsze miejsce w kolejce (po aktualnie czytanej), przez co następne zaczęły się buntować że "pan tu nie stał" i takie tam :>
  • Odpowiedz