Wpis z mikrobloga

#pytanie #kanada #toronto #podrozujzwykopem

Pomocne Mirki, jest tu ktoś z Kanady? Wiem, że był jeden od AMA, ale nie wiem czy nadal śledzi tag. Wybieram się na 2 tygodnie do Toronto (wyjazd służbowy) i tak się zastanawiam, czy jest może coś na miejscu co warto kupić i przywieźć do kraju ze względu na korzystną różnice cen. Nie liczę na jakiś interes życia i handel po powrocie. Bardziej interesują mnie rzeczy, które przydadzą się mi lub rodzinie. Ktoś orientuje się jak ceny elektroniki na miejscu? Jakieś informacje na temat sprzętu outdoorowego? Coś innego czym mogę się zainteresować?

Z góry dzieki za wszelkie informacje i sugestie.
  • 4
@gress: ja mieszkam tu dopiero 2 miesiące i raczej nie zauważyłem niczego znacznie tańszego (no chyba że samochody ale tego raczej przed celnikami nie ukryjesz ;) ). Może ktoś siedzący dłużej coś znalazł

w każdym razie zobacz sobie np. tu http://www.canadiantire.ca/en.html jakie są ceny narzędzi i innych tego typu sprzętów. Elektronika raczej kosztuje tyle samo co wszędzie, zawsze możesz zerknąć na bestbuy.ca .

Patrząc na ceny pamiętaj że:
- różne wtyczki
@sakfa: Dzięki za odpowiedź. W wolnej chwili sprawdzę linki które przesłałeś. A co powiesz o cenie odzieży? Tak jak wspomniałem, z chęcią kupiłbym kilka rzeczy outdoorowych / sportowych.