Wpis z mikrobloga

@mpiotr89: z egzotykami jest bardzo ciężko w Olsztynie, bo praktycznie nie ma w ogóle specjalistów. Możesz spróbować na Kortowie w Poliklinice we wtorki i czwartki przyjmuje pani doktor, która od tego roku zaczęła się specjalizować.
@mpiotr89 Polecam telefon do pani Ani Rozickiej - 608 302 002. Nawet jeśli sama nie pomoże, to pewnie pokieruje. Pracuje też na uniwerku. Weterynarz z powołania. Alternatywą do polikliniki jest olwet na Lubelskiej - pomoże, ale raczej drogo.
@Kaplanka: mój różowy i cała rodzina od ponad 15 lat chodzą ze wszystkimi czworonogami. Aktualnie 4 psy i 5 kotów i zawsze są bardzo zadowoleni. Facet przyjeżdża do domu o każdej porze, ma ogromna wiedzę i doświadczenie. Ale zawsze znajdzie sie ktoś komu nie pasuje.
@mpiotr89: mam nadzieje, ze byłeś zadowolony. A raczej Twój żółw :)
@ficek_m: Nie odpowiada mi jego wybitnie krótka pamięć o swoich pacjentach. Parę dni temu usypiałam u niego kota. Dzień przed uśpieniem uważał, że kota da się odratować, stwierdził, że to zapalenie nerwów kręgosłupa i w razie gdyby nie było poprawy, mam do niego przyjść następnego dnia. OK, zrobiłam tak. W OGÓLE nie pamiętał, co działo się kotu, musiałam mu nawet przypominać, jakie dał mu zastrzyki. Zapomniał o zapaleniu nerwów kręgosłupa i