Wpis z mikrobloga

Lubie mieszkać w małym mieście na Mazurach, zdecydowanie najlepszy styl życia, zwłaszcza teraz. Omija mnie dużo #patologiazmiasta nie wiem co to smog, codzienne korki, zjawisko hipsteriady jest mi obce, jedyne czego czasami brakuje to miejski night drive ( ͡° ʖ̯ ͡°) #oswiadczeniezdupy #taksiezyjenatejwsi
KiedysMialemFejm - Lubie mieszkać w małym mieście na Mazurach, zdecydowanie najlepszy...

źródło: comment_pEvpbHQtphQ1iyaJGc5dt5AucaJdP4hB.jpg

Pobierz
  • 68
@sprite: choroba jasna! że też nie wiedziałam!
ale rozmawiałam z leśniczym i mówił, że nie ma opcji na biwakowanie, choć nawet nie wiedział w jakiej lokalizacji zamierzam się rozbić.
A tak swoją drogą... zakochałam się w tym pięknym miejscu, czystej wodzie i świętym spokoju :)
@Soutaiseiriron: Ulica Roosevelta to była straszna w latach 80, jak mówiło się na nią "Banditen Strasse" i można było dostać w ryja, jak nie byłeś stamtąd. Nie powiedziałbym, żeby ulica, gdzie obecnie są dwa wielkie hotele, nowe kamienice była patologiczna.

To samo z Piknikiem - #!$%@?, kiedyś całe miasto #!$%@? trzy dni chodziło, ludzie spali po krzakach, a jak festiwal się kończył w niedzielę, to jeszcze we wtorek spotykało się żebrzących
@Kiedys_Mialem_Fejm: dalej chwalisz? sam stoje teraz przed wyborem:
dom w Wieszowie, 2.5k mieszkańców i 5-10km do centrum miasta ~60-80k mieszkańców, 15-20 minut dojazdu do pracy
pewnie troche gorszy dom w okolicach Tarnowskich Gór/Radzionkowa, 20-60k mieszkańców, min. 20 minut dojazdu do pracy gorszą drogą