Wpis z mikrobloga

kurde, murki, pomocy. wyskoczyło mi podczas grania okienko z upgradem do Windows 10 (którego NIE CHCĘ i od roku klikam NIE), zamknęłam to okno bez czytania bo ranked i nie było czasu na pierdoły, a potem poszłam sobie po grze do innego pokoju obejrzeć film, wracam, a tu 25% zaktualizowane. w ferworze paniki i braku reakcji na cokolwiek odpięłam laptopa z prądu xD i przerwałam tę manianę. po odpaleniu laptopa na nowo przywrócił mi poprzedni system (czyli 8.1), ale teraz ZNOWU pojawiło się odliczanie do aktualizacji do Windows 10 A JA NIE CHCĘ. zaznaczyłam, żeby za 8h pobrało, ale jak zrobić, żeby nie pobrało W OGÓLE? nie było takiej opcji do wyboru. czuję się jak na tykającej bombie, jak jutro odpalę kompa to mi zacznie pobierać Windows 10 i znowu się zacznie. jak to zatrzymać? czy wyłączenie aktualizacji w ustawieniach rozwiąże ten problem? PLS POMOCY to ważne.

#pytanie #windows #komputery #systemyoperacyjne #windows10 #windows81
Pobierz SScherzo - kurde, murki, pomocy. wyskoczyło mi podczas grania okienko z upgradem do W...
źródło: comment_R2jrqutXfjiZcHOxHGPJg6OjNhnXwcTa.jpg
  • 33
@piotrulos: no ok, ale być może nie każdy chce zmieniać system, a takie wciskanie siłą jest zwyczajnie nie w porządku. nie widzę zatem powodu, żeby zmieniać system, skoro jestem zadowolona z obecnego.
@SScherzo: Piszesz, że nie każdy chce zmieniać system, czyli według twojego rozumowania przejście z 8.0 na 8.1 to zmiana systemu.

Twoim zdaniem np. system Windows XP i Windows 8.1 to nie zmiana i zero różnicy? :)


No teoretycznie tak, XP i 8.1 to nadal rodzina windows NT.
@piotrulos:

to nadal rodzina windows NT.


no i co z tego? Windows 95 i Windows 10 to też rodzina Windowsa, ale nie jest to taki sam system, więc o czym Ty piszesz? tak samo jak Android 2.0 jest też Androidem tak samo jak Android 5.0 na przykład, ale jest kolosalna różnica w tym, jak sprzęt chodzi na tych wersjach. zapewniam, że gdybym wgrała na swoją starą Xperię najnowszego Androida, to bym
@piotrulos: przede wszystkim kluczowe jest to, że mi odpowiada wersja Windowsa 8.1 i nie mam zamiaru zmieniać na 10, tak samo nie mam zamiaru zmieniać na 95, 98 czy XP - niezależnie, czy uznasz te systemy za te same, czy nie. tyle.
@piotrulos: eee... skoro wszyscy będą mieli automatycznie zaktualizowane do 10 to jakim cudem 7 i 8.1 mają nie podzielić losu xp skoro nikt już ich nie będzie miał, bo wszyscy zaktualizują? Możesz rozwinąć tę myśl?