Wpis z mikrobloga

Moja córa lvl 7 od 2 tyg ma dostęp do komputera. (wcześniejse kompy były typowo do pracy zawodowej- ten nowy jest po taniości dla Bąbli i iternetu) Przez święta była chora więc została ze mną 3dni w domu. Niebieski z młodszym pojechali na tourne po rodzinie. My z nudów gry i bajki - taka odskocznia dla mamy też. Po 3 dniach gier - młoda dziś od 20 płacze w swoim pokoju co chwilę nerwowo, krzyczy i z łóżka spadła. Tyle by było z komputera z grami!!! Zarzucano mi staromodność w stosunku do dzieci. W dupie mam. Komp idzie w odstawkę! - z resztą co będę gadać - sami siebie oceńcie..
Nie polecam gorąco!!!!!!
Jak się gówniak nauczy porządnie pisać i liczyć - można włączyć na pół godz. - O - właśnie beczy znowu - nerwy z gry dalej we śnie szarpią :(
#oswiadczenie #dzieci #gorzkiezale #nocnazmiana
  • 35
  • Odpowiedz
@monalisssa: Mam mlodsza siostrę i z nia grałem na kompie jak miala 6 lat. I nic. Jest normalna nie placze, nie wkurza sie. Teraz ma 10 i czasami pogra w cos na tablecie, ale wiecej czasu spędza na podwórku niż w domu.
  • Odpowiedz
  • 4
@monalisssa: no straszne, dziecko się nauczy ze nie wszystko można wymusić krzykiem i płaczem tylko trzeba się postarać.

No chyba ze gracie w cs:go to faktycznie, ruscy frustruja.
  • Odpowiedz