Wpis z mikrobloga

Mirki właśnie przeszedłem grę Cryostasis Arktyczny Sen. I tu pojawia się moje pytanie dotyczące zakonczenia gdyż jest ono trochę niezrozumiałe ,może ktoś wyjaśnić o co chodzi że trafiamy w kosmos , stoimy przy wielkim stole przy którym siedzi ten rusek i zakapturzona postać , wykonujemy nim prostą akcję w sterowni podchodząc do powalonego kapitana ,a następnie jest jakby początek gry gdy głównym bohaterem jedziemy zaprzęgniętymi saniami i widzimy grupę tych najważniejszych postaci ,po czym lud załamuje się i kapitan podbiega i ratuje z nas z opresji i mówi że przygotowują się do odpływu . Jaki wgl konkretny związek ma historia opisywana na kartach które znajdujemy po drodze? #gry #pc #grykomputerowe #fps #cryostasis
  • 7
@myrmekochoria: Przeczytałem twój artykuł i muszę przyznać że bardzo fajnie to opisałeś , jednocześnie małe spojlery z fabuły wręcz zachęcają i zaciekawiają czytelnika by zagrać w grę i bardziej zgłębić jej tajemnice czy też zobaczyć tych nietypowych przeciwników odzwierciedlających różne sytuacje , emocje mające miejsce na statku. A scena z filmem na projektorze była mocna też podzielam tą opinię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Nordycki_Huskarl: Moja ulubiona scena to chyba z krową, ale jest dużo dobrych momentów w tej grze. Przeczytałem ten tekst raz jeszcze i nie zmieniam zdania. Gra jest chyba o empatii i delikatności wobec bliźniego, a brzmi to trochę dziwnie gdy bijemy w grze monstra kłódką na łańcuchu. Trzeba dodać też, że jedna z ładniejszych "zimnych" gier. Liszaje mrozu, refleksy światła itd.