Wpis z mikrobloga

@celtics: nie przepadała.... np. jak drużyna mistrzów wygrałą odpowiedć na ostatnie pytanie i wtedy jest taka sytuacja np że drużna zółta 1000 zł, drużyna mistrzów ma 2000 zł, a w puli jest 10 000 zł. Wtedy jak mistrzowie nie odpowiedzą to i tak wygrywają program i pieniądze z puli ZAWSZE zwracali wtedy na konto mistrzów
@blend: Jakoś nie było przypadków żeby ludzie skarżyli się że nie wygrali nic w Awanturze o Kasę, wtedy teleturnieje były na tyle powszechne że nikt się nie bawił w oszustwa ;) To już myślę że prędzej by się można czepić programów typu Tele Gra czy zarzucenia fejkowości '' Trudnym Sprawom'' ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Lapidarny: Z tego co pamiętam to kwestia z pulą z ostatniego pytania pierwszej rundy, jest taka że szła do tych co wygrali pierwszy etap, ale tylko wtedy gdy to inna drużyna wygrała licytację i podała złą odpowiedź na to ostatnie pytanie. Jeśli ci co wygrali pierwszą rundę mieli ostatnie pytanie ale nie odpowiedzieli na nie poprawnie, to wtedy pieniądze przepadały.
Natomiast mistrzowie startowali zawsze z taką kwotą z jaką weszli do
@akurczak: ale jak zaczynali z 12 000 zł i skończyli finał z 1 000 zł to do ogólnej wygranej jaką zarobili dopisywali im 1 000 zł a nie 12 000 zł a następny odcinek zaczynali z 12 000 i tak .... tylkonie wiem czemu mi o tym piszesz jak ja zupełnie o czymś innym pisałem ....