Wpis z mikrobloga

@Peterov:
ostatnio forum.android.pl coraz bardziej zmierza w stronę elektrody, rozmowa(luźna ale w miarę na temat) o niepewnym 6.0 do jakiegoś smartfona, wpada moderator i
OD TERAZ POSTY KTÓRE NIE SO OFICIALNYMI INFORMACJAMI NA TEMAT ANDROIDA 6.0 BĘDO USUWANE I KARANE BANEM Z DUPY
TO MÓWIŁEM JA MODERATOR LAT 15

i temat zdycha. Mi się zawsze wydawało że lepiej mieć ruch na swojej stronie
@Klopsztanga: Człowieku ogarnij się, jak odpowiesz tysięczny raz to nic NIC ci się nie stanie, ewentualnie jak dasz link do innego tematu z podobnym rozwiązaniem. Jestem użytkownikiem i moderatorem na jednym z większych forów i nigdy NIGDY nie użyliśmy tekstu typu: UŻYJ WYSZUKIWARKI tylko TEMAT JUŻ BYŁ (LINK DO TEMATU) Czy to tak wiele, serio? XD Po to jest forum, żeby pytać, dyskutować, pomagać.
@Peterov: kiedyś gdy miałem starego kompa co chwila włączał się i wyłączał,czasami potrafił podziałać godzinę i znów się wyłączał...napisałem na elektrodzie... "Zmień zasilacz" jprdl...
Jak dla mnie podstawowym błędem jest wpisywanie po polsku zapytania - przez takie coś skazujemy się na pseudowypociny jakiś sfrustrowanych polaków-robaków-cebulaków którzy poza narzekaniem i wyskakiwaniem jeden na drugiego nie umieją nic pokazać. A wystarczyłoby wpisać samą nazwę albo po angielsku x what is this i od razu dostaniemy link do miliona stron z rozwiązaniami naszego problemu. Polecam ten styl życia