Wpis z mikrobloga

@Peterov: Pierwszy może nie, ale blisko. Ja #!$%@?ę, że tym ludziom nie jest wstyd potem robić sobie takiej "marki". Normalnie jak jakiś powrót do przeszłości. Te wszystkie #!$%@?łe fora na php już dawno pozdychały bo tylko #!$%@?ły ludzi, tak samo zdechła już elektroda, bo powiedzmy sobie szczerze - na elektrodzie nikt poza tymi starymi dziadami z paskami reputacji xD po 40 poziomów nikt już nie siedzi.
Flypho - @Peterov: Pierwszy może nie, ale blisko. Ja #!$%@?ę, że tym ludziom nie jest...

źródło: comment_ZDuzMlxE8IFHigwDmnYo9jWDmezuagNt.jpg

Pobierz
@Peterov: uczy cię używać googla :) Wiem może że dla ciebie to dziwne, ale niektórzy siedzą na forum cały czas i po prostu pomagają. A ty jako użyszkodnik nie rozumiesz tego, że 40% pytań na forum to kwestia tylko wygoglowania. Może na początku to wydawać się dziwne, ale jak siedzisz na forum kilka miesięcy to po prostu cię wku%#@% głupota ludzi.

Dlaczego sam nie wygoglowałeś tego wcześniej, lecz zaśmiecasz internet pytaniami,
@Peterov: pytanie bez sprawdzenia w google to głupota i też się przyczynia do zaśmiecania google ale w tej formie w jakiej działa tam wyszukiwanie to elektroda powinna chyba wyłączyć w jakiś sposób roboty google (czy jak to działa) bo prawdą jest, że ich strona tylko zaśmieca wyniki. To samo zresztą z innymi stronami tego typu niestety - często nie idzie nic tak znaleźć - jak się czasem źle trafi to większość
PS.
@Peterov: Ty naje#@$@# tam 837 postów z czego pomogłeś tylko 1 raz.

Ten twój przykry użytkownik, co powinien usunąć się twoim zdaniem z internetu pomógł 8883 razy. #!$%@?, miej do niego szacunek, bo więcej zrobił dla internetu w ciągu 1 dnia niż ty przez całe życie.

#!$%@?łeś tym, że nie poszukałeś w google. I zwalasz winę na innych. I widać po tych postach że chyba nadal nie rozumiesz do czegu
@Peterov: wiesz kto tutaj jest kretynem w tych wpisach i kto niszczy google? Tylko użytkownik. Ile razy spotkałem pustych tematów, gdzie ktoś o coś się pytał, nie dostał odpowiedzi.... i nie pochwalił się jak rozwiązał ten problem. I to najbardziej wkur@%@%.

Teraz ci dam przykład/szablon odpowiedzi autora wątku:

@Kolobus Dziękuje i przepraszam za powielanie tematu. Myślę że wątek może iść do kosza. Z powodu mojego lenistwa nie chciało mi się szukać