Wpis z mikrobloga

Mireczki - witam w ten piękny lany poniedziałek. Wasze #rozowepaski i te #niebieskiepaski już oblane?

Publikuję listę zamówień które:
- biorą udział w loterii,
- nie biorą udziału i dlaczego,
- zostają przeniesiona na nową edycje loterii.

Tak do godziny 12:30-13:00 czekam na uwagi co do listy. Tzn. piszcie a wyjaśnię dlaczego akurat zamówienie X nie jest zaliczone.

TUTAJ LINK DO LISTY

Widzimy się okolo 14:00 na losowaniu. Aby wszystko było zrobione rzetelnie losowanie prowadzę za pomocą random.org a całość będzie można śledzić podczas losowanie pod tym linkiem do webianriów https://kruprz.clickmeeting.com/kruprz_losowanie

P.S.
Zamówienia złożone złożone na #banggood z mojego refa od 28 do 31 (czas trwania kuponów) i te przeniesione z kończącej się dzisiaj akcji biorą udział w nowym #rozdajo. Więcej szczegółów podam jeszcze dzisiaj ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#bgegghunt #banggood
  • 22
@kodijak: Nie bo na tej podstawie ja weryfikuję czy Ty to Ty :-/ bo gdybym miał login np. jaki masz na banggood to wtedy podaję nr zamówienia, nazwę i pytam się o login i wsio a tutaj niestety mam ograniczone możliwości
@krasnyyyy: I będzie :-) ale jak to się mówi "pokorne ciele dwie matki ssie" więc uważam, że jeśli się z wami podzielę to nie stracę na tym w tym bardziej zyskam. Nie jestem pazerny ( ͡° ͜ʖ ͡°), tzn cebula we mnie mocna ale Mirki to jak rodzina więc rodziny się nie oszukuje :-) Mam kilka fajnych pomysłów więc po 31 marca będę ogłaszał i pytał się