Wpis z mikrobloga

@mikelson22: Ponieważ większość zmian prawaków doprowadza do segregacji rodaków na lepszych/gorszych i nie mam żadnych wątpliwości że gdyby prawica zaczęła zmieniać konstytucję zaczęła by od ograniczania wolności obywatela w imie swoich ideologii. Podstawy ustrojowe miały by 3-4 rzędne znaczenie.

A co się wam lemingi tak w zasadzie w obecnej konstytucji nie podoba? Słucham?
@idct: W jaki sposób obecna Konstytucja powoduje utrzymanie "obecnych przy korycie zawsze tam obecnymi" (brak SLD w Sejmie) i dlaczego Jarosław Kaczyński (przy "korycie" od 1991) chciałby to zmieniać (w domyśle na takie zapisy dzięki którym od tego "koryta" ktoś miałby go odsunąć)?
@Mpocieszka: Trochę nie rozumiem pytania, ale odpowiem. JK ma 66 lat, więc zakładając średnią długość życia zostało mu jeszcze jakieś 8 lat (sądzę, że realnie dłużej, bo raczej szanował swoje zdrowie, nie pracował fizycznie, w latach 80 raczej też nikt mu krzywdy nie zrobił, nie wiem na ile może skrócić/wydłużyć życie "krzyk świń oderwanych od koryta" ;) ) Myślę, że będą atakować tych z których zdaniem/działaniami nie będą się zgadzać. Jeśli