Wpis z mikrobloga

  • 60
@dendrofag: jak wspaniale ze ministrem obrony naszego kraju jest pomyleniec z wieloletnim doświadczeniem, słynący z tego ze #!$%@?ł nam likwidację WSI, oskarża inne kraje bez żadnych podstaw o atak na nasz kraj, mówi o 'sojuszniku' żeby nas nie uczył o demokracji itd itp.

Żywy symbol niekompetencji obecnego rządu i nieracjonalności ich stanowiska we... wszystkim.

Podsumowując: w dupe sobie wsadź tego pomylenca.
  • Odpowiedz
  • 31
@dendrofag: Stalin tez groźne miny stroił co nie zmienia faktu że był pomylony.

Bycie ministrem obrony to nie konkurs na groźne miny, bo gdyby był to ministrem teraz byłby jakiś zawodnik mma.

jak dla mnie może być mieczakiem rąk długo jak odpowiedzialnie zarządza i rozwija nasza armię a jego dotychczasowe działania sugerują coś innego
  • Odpowiedz
@Ofacet: jakie działania Macierewicza miałyby sugerować, ze jest złym ministrem? Ja od osób pracujących w MONie słyszałem o nim sporo dobrego, bo zrobił mega porządki wsród zasiedziałych, skorumpowanych biurokratów
  • Odpowiedz
  • 23
@Dziadekmietek: faworyzowanie śmigłowca który nie spełnia wymagań naszego jest korzystniejszy? a jeśli chodzi o to co jest korzystniejsze dla gospodarki to różnicy wielkiej nie ma.
  • Odpowiedz
@Ofacet: nie masz pojęcia o czym piszesz. Niekompetencje Macierewicza widać po poparciu dla Pis w wojsku :) poczytaj jaki wynik zrobili wśród żołnierzy na misjach zagranicznych.
  • Odpowiedz
Żołnierze na misjach to elita naszego wojska.


@Partyzant91: xD

to źle, że wydłużono okres max służby z 12 lat? to był chyba spory absurd, że usuwano z woja doświadczonych ludzi w sile wieku


@Dziadekmietek: Niezbyt dobrze. Rotacja wśród szeregowych powinna być nawet częstsza niż te 12 lat.
  • Odpowiedz