Wpis z mikrobloga

W elektrowni atomowej w Belgii przed 20 minutami nastąpił wybuch, polecam zamknąć okna i uszczelinić je mokrymi ręcznikami, gdy usłyszycie syreny bądź dzwony czyli za jakieś 40 minut gdy informacja dobiegnie do wszystkich nie strachajcie bo opad dotrze do polszy za jakieś 8-11h. Skąd wiem? Nie mogę powiedzieć ale ktoś mi bliski pracuje na wysokim szczeblu, także trzmyjacie się bo nie wiem czy przeżyjemy tę piękną noc.
Polecam uszczelnić wszystkie miejsca które budzą waszą niepewność co do ich szczelności. Zamknijcie się w łazience i weźcie wszelkie zapasy konserw które wam zostały oraz ryż, ryż rozsypcie przed ręcznikiem którym uszczelniliście przerwę między pod drzwiami. Ryż wciągnie wilgoć i pył radioaktywnya co do świec polecam używać latarek lub telefonów z wiadomych powodów.Informację o zdarzeniu które nastąpiło koło 22 i ma związek z rzekomym wybuchem w elektrowni atomowej w Belgii media nadadzą prawdopodobnie jutro o godzinie 15 ETT. Większość z was nie przeżyje tej nocy a pozostałym radzę zawiadomić bliskich którzy wezmą was za wariatów, lecz może uratować to ich żywoty.Nigdy nie wierzyłem że coś takiego może nastąpić, zawsze myślałem że te wszystkie wojny i inne nieprzyjazne zjawiska nigdy do Polski nie dotrą, bynajmniej nie za mojego życia, lecz nastał ten oto dzień..powodzenia anonki bo ja naprawdę się boje i chciałbym żeby to wszystko było tylko nocnym koszmarem.
  • 47
  • Odpowiedz
@nieidentyfikowalny: wklej ten wpis w 5 znaleziskach w ciągu 5 minut albo spotka cię nieszczęście jeśli wkleisz to spotka cię wielkie szczęście. Janusz z Sosnowca wkleił i wygrał samochód, Halina ze Sztumu wkleiła i wypuścili jej syna, Monika z Warszawy nie wkleiła i urwało jej nogę.
  • Odpowiedz
@nieidentyfikowalny: a czy przypadkiem promieniowanie nie "przechodzi" przez ściany, wiec mokre reczniki tak zwanego #!$%@? mi dadzą.


@kodekscywilny: im więcej materii między tobą a źródłem promieniowania tym mniej się przebija. A także im dalej od źródła promieniowania tym słabszy ma na ciebie efekt. Lepiej mieć radioaktywny pył poza domem, niż w płucach.
  • Odpowiedz