Wpis z mikrobloga

@khaotic: tak zwana "obowiązkowa lektura każdego mirka". Coś pokroju tego na co wyrasta biografia Muska. Zjawisko choć mi się nie podoba, to cieszy, że ludzie w ogóle coś czytają.
A sam 1984 takie 8/10 u mnie.
  • Odpowiedz
@arkadiusz-molenda: Ja akurat czytam dość sporo i sporo książek kupuję. Na chwilę mojego czasu czeka obecnie ok. 10 książek. Czytam raczej rzeczy historyczne (o II wś), twórczość publicystów typu Ziemkiewicz czy redaktorów jak Sumliński.
  • Odpowiedz
@AfterForever: Folwark znam jeszcze z bodajże gimbazy, chyba tam jest to omawiane. Mam zamiar jutro sobie to odświeżyć. :)

Wydanie 1984 nie było zachęcające - maluteńki druk i dość gruba, ale jak się wciągnąłem to dziś chyba 150 stron przeczytałem
  • Odpowiedz
@khaotic: książka prawie że identyczna, jednak ukazująca dystopię w inny sposób: "Nowy wspaniały świat" Aldousa Huxleya. Przeczytaj, mało jest osób którym się podoba tylko jedna z tych książek :)

twórczość publicystów typu Ziemkiewicz czy redaktorów jak Sumliński.


( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@MaIutkiCzlowiek: Dzięki, dopiszę do swojej listy do przeczytania. Jak będę zamawiać kolejne książki to i dodam tę pozycję. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A jak Ci powiem, że mam zamiar kupić wszystkie książki Doroty Kani, to także zrobisz smutnego lennyface'a? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Wydanie 1984 nie było zachęcające - maluteńki druk i dość gruba, ale jak się wciągnąłem to dziś chyba 150 stron przeczytałem


@khaotic: Paskudne wydanie, jeśli mówisz o tym co na ilustracji. Cały czas miałem wrażenie, że grzbiet zaraz strzeli. Czasem wydawnictwa #!$%@?ą książki, czasem na siłę zmniejszają objętość. Tak źle i tak niedobrze.
  • Odpowiedz
@Rajca: Tak, mam to samo wydanie co na załączniku. Czcionka 8, wszystko upakowane. Ja ten grzbiet już trochę zgiąłem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale w sumie kosztowało mnie to niecałe 10 zł, także czego tu oczekiwać...
  • Odpowiedz
@khaotic: dorwałem też tę książkę raz na zakupach i czeka na półce w kolejce. Jakoś się nie mogę do niej zabrać, ale mówisz że warto? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@blvck: bardzo. Jak już się wciągniesz i akcja się rozwinie, to się nie będziesz mógł oderwać jak ja. ( ͡° ͜ʖ ͡°) oczywiście nie będę spoilerować. :P
  • Odpowiedz