Wpis z mikrobloga

Pamiętacie filmik, w którym oprowadzałem po #stulejsinn? Jeśli nie to macie link <==

Dzisiaj kolejny krótki film z tego samego miejsca - tym razem dom w stanie bardziej "reprezentacyjnym" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ciekawostką jest fakt, że od czasu ukończenia domu (2 tygodnie temu) - mirki bardzo szybko zasiedliły wszystkie pokoje - i wydają się być zadowoleni - albo to jeszcze leki przeciwbólowe nie przestały działać ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Zapraszam serdecznie do obejrzenia!

#sorekcharityltd #uk #emigracja #dom #inwestycje #emigrujzwykopem
sorek - Pamiętacie filmik, w którym oprowadzałem po #stulejsinn? Jeśli nie to macie l...
  • 22
  • Odpowiedz
@sorek: Kurde, własnie zdałem sobie sprawę, w jakiej norce mieszkam - tam jest ładniej niż w mojej kawalerce. Teraz zacznij Sorek inwestować w nieruchomości, zarób miliony i kup Wykop ;)
  • Odpowiedz
@damian91: taka to brytyjska architektura w miastach. Nie budują do góry (zwłaszcza w tym rejonie Anglii), więc oszczędzając przestrzeń robi się ciasno, aby tylko więcej domów szeregowo się mieściło. Na wioskach jest trochę inaczej, bo metraż nie jest ograniczony, ale i tak wg mnie domy są mniej przestronne, niż gdzie indziej w Europie czy w Stanach (tam to już na pewno). Takie mają upodobanie.
@sorek: trochę masońsko wasze
  • Odpowiedz