Wpis z mikrobloga

Nie mamy dziś dobrej wiadomości...

Jeden z nas - Wykopowiczów - od wielu miesięcy walczył z białaczką. Kolejne etapy swojej walki z chorobą opisywał na Wykopie pod tagiem #gnidamabialaczke Niestety, @gnida84 przegrał swoją walkę z rakiem...

To bardzo przykra wiadomość. Chyba wszyscy mocno wierzyliśmy w to, że historia ta będzie miała swoje szczęśliwe zakończenie. Wierzyliśmy, że i tym razem uda się oszukać los. Niestety, nie udało się. Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci @Gnida84. W imieniu całego zespołu Wykop.pl, rodzinie i bliskim przekazujemy wyrazy współczucia.


#wykop #wykopblog
  • 136
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@houk: tylko skad bedzie wiadomo, ze ktos umar? ( ͡° ʖ̯ ͡°) na raka, czy jakas chorobe przewlekla to wiadomo, ale zawal czy wylew, wypadek? Chociaz moj wujek zmarl dwa tyg temu na raka, jakies 40 dni po wstepnej diagnozie, nawet nie doczekal wyniku tomografii( ͡° ʖ̯ ͡°) a nie wygladalo na to, ze stanie sie to tak szybko.
  • Odpowiedz
Jest mi przykro z tego powodu. I strasznie jest mi żal, że nie mogę tego powiedzieć nigdzie prócz 'internetu' że tak czuję. Bo nikt tego nie zrozumie. Bo moi znajomi, czy moja rodzina nie zrozumieją, że jest mi tak żal człowieka którego nie znałem... Baaa, który nawet nie znał i nie kojarzył mnie. A jednak jest mi tak smutno jakbym dowiedział się o śmierci moich bliskich... Mam nadzieję, że tamten świta jest
  • Odpowiedz