Wpis z mikrobloga

Wczoraj zacząłem - Dzisiaj skończyłem, przynajmniej jeśli chodzi i główny wątek. Serce z Kamienia to #!$%@? coś genialnego, historia w tym dodatku zasługuje #!$%@? na Oscara, postaci to #!$%@? mistrzostwo świata, nie wiem czy w ciągu ostatnich lat widziałem w jakimś filmie albo grze takiego #!$%@? #!$%@? jak w dodatku do Wieśka. Nie chcę spojlerować więc nie napiszę o kogo chodzi, ale Ci którzy grę skończyli na pewno wiedzą o jakiej szmacie piszę. Ubercwel, #!$%@?, w ostatnich minutach głównego wątku #!$%@? jeszcze bardziej robiąc nas w #!$%@? co krok, a my jesteśmy wtedy jak dziwka opłacona na całą noc, potulni i obesrani, bezbronni wobec tego #!$%@?. To jak dane postaci potrafią zaskoczyć, jak zmieniają się w trakcie gry #!$%@? mnie na strzępy. Tak samo jak z fabułą Redzi poradzili sobie z resztą gry - Walki są wymagające, bossowie świetnie zaprojektowani, a nowe miejscówki (Posiadłość i jej klimat, o #!$%@?, Klucznik ty #!$%@?!) aż doprowadziły mnie do #!$%@? tym że było ich niewiele.

Dodatek jest #!$%@? jeszcze bardziej przepełniony pogańskimi wierzeniami, słowiańskością, etap na weselu znajomych Shani to jest coś absolutnie pięknego, tak samo jak napad i masa nawiązań do filmów (Kwinto!), mam wrażenie też że twórcy postawili głównie na centralną oś fabularną, Serce z Kamienia jest dość mocno przegadane ale #!$%@?, to wszystko jest tak dopieszczone że trzeba by być ostatnią zrzędliwą szmatą żeby na to narzekać.
Teraz nie zostaje mi nic innego jak polecić Wam szczerze Serce z Kamienia, to jest #!$%@? coś pięknego. Ja sam wyczyszczę mapę z wykrzykników i zaczynam Dziki Gon od nowa, ta gra jest zbyt dobra żeby ją #!$%@? kurz pokrył na półce. Dawać mi #!$%@? Krew i Wino CD PROJEKT RED!


#wiedzmin3 #sercazkamienia #ps4 #gry #olaboga
Pobierz c.....i - Wczoraj zacząłem - Dzisiaj skończyłem, przynajmniej jeśli chodzi i główny w...
źródło: comment_JI8hM3X7P7BSR4MRfGuUE8tXAI3Wv5Pf.jpg
  • 34