Wpis z mikrobloga

@pierniki_mojej_babci: dzięki, teraz atencja zgadza się na kolejny miesiąc :D!

@Flypho: nie oglądam twd, ale otworzyłam napisy do trzech poprzednich odcinków i nigdzie nie udało mi się znaleźć frazy, którą przytoczyłeś. który to odcinek, skąd pobrałeś napisy i czy na pewno wyszły one od gh? ( ͡° ͜ʖ ͡°) /kat
  • Odpowiedz
nie oglądam twd, ale otworzyłam napisy do trzech poprzednich odcinków i nigdzie nie udało mi się znaleźć frazy, którą przytoczyłeś. który to odcinek, skąd pobrałeś napisy i czy na pewno wyszły one od gh? ( ͡° ͜ʖ ͡°) /kat


@GrupaHatak:

125
00:14:53,016 --> 00:14:57,812
- Czuję, jakby płonęła mi ręka.
- Porywasz się z motyką na słońce.

Dla porównania, cytat z napisów angielskich:

184
00:14:53,786 --> 00:14:55,803
  • Odpowiedz
@Flypho: a dlaczego konkretnie robisz ze mnie liczbę mnogą i jeszcze ciśniesz od kłamców? spytałam, w którym to odcinku. sama sobie otworzę. jeśli igloo zrobił taki błąd, chętnie dam mu znać i zostanie to poprawione :). /kat
  • Odpowiedz
@GrupaHatak:

a dlaczego konkretnie robisz ze mnie liczbę mnogą i jeszcze ciśniesz od kłamców?


A bo mam te napisy przed oczami. I nie wiem nawet kim jesteś, nie znam waszych nicków, tylko Igloo coś mi mówi, bo często widziałem mierne tłumaczenia powiązane z tym nickiem. Specjalnie dla was obejrzałem 2 odcinki z polskimi napisami ( ͡ ͜ʖ ͡). I muszę w sumie przyznać, że było lepiej
  • Odpowiedz
@GrupaHatak:
Napisałem, odcinek 13, napisałem też, że już to zostało zedytowane:

Widzę, że ktoś miał na tyle wstydu, żeby to poprawić, bo nowa wersja napisów jest już poprawiona na frazę:

- zerwij opatrunek, a będzie po tobie

Na szczęście na moim dysku znajduje się wersja oryginalna ( ), więc nie ma co łgać.
  • Odpowiedz
@Flypho: ciężko się z Tobą rozmawia, skoro edytujesz swoje wypowiedzi już po tym, jak na nie odpisałam :D.
nie mam niestety wersji oryginalnej na dysku :<, ale jeśli igloo rzeczywiście zrobił taki błąd, to widać szybko go poprawił. widzę na n24 jedyną aktualizację 4 minuty po wrzuceniu napisów.
w czym zatem tkwi problem? że zdarza nam się popełniać błędy? oczywiście, że tak, w końcu jesteśmy ludźmi. /kat
  • Odpowiedz
w czym zatem tkwi problem? że zdarza nam się popełniać błędy? oczywiście, że tak, w końcu jesteśmy ludźmi. /kat


@GrupaHatak:
Że robicie #!$%@? napisy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz