Wpis z mikrobloga

#facebook #wykop #kultura #polska #internet #afera

Witam,

Piszę tutaj na mikro ponieważ od dłuższego czasu jestem świadkiem prześladowania różnych osób na Polskim facebook`u. Sprawa zaczęła się od tego że przeglądając aktywność znajomych natrafiłem na stronę gdzie pewien mieszkaniec Chorzowa dumnie i bez żadnych wyrzutów zaczepiał i szkalował dobre imię 16 letniej Natalii po tym jak znalazł jej zdjęcie i profil na internecie. Mało tego że szkalował i namawiał ją i jej obrońców do samobójstwa kibicowało mu prawie 15 000 osób z różnych części Polski w tym znajomych i koleżanek... Dziewczyna zgłosiła to ale administracja nic nie zrobiła ( czyli Polacy ) zastawiając się tym że nie muszą bo mają serwer w USA a tam Polskie prawo nie obowiązuje ( wiem o tym od siostry ten dziewczyny). Sprawa trafiła wtedy do prokuratury ale zacząłem się przyglądać baczniej jak facebook w naszym kraju reaguję na faktyczną przemoc w internecie... Mam do dziś wiele różnych screenów z wypowiedzi ludzi które jednoznacznie nawołują do agresji w kierunku jakieś osoby i takie zgłoszenia facebook w Polsce zawsze odrzuca i tu przypominam że każdy kraj ma swoja filię adminów więc winić można podejście tylko naszych rodaków którzy biorą za to kasę. Bardzo lubię muzykę i ostatnio w moje ręce wpadło takie wydarzenie jak to i aby nie tym koncercie nie doszło do jakieś tragedii postanowiłem że to zgłoszę i sceena postanowiłem wrzucić...
Apeluje do internautów i tych zwykłych użytkowników jak i zakonspirowanych abyśmy coś z tym zrobili zanim wyrośnie pokolenie które będzie czuło że może zrobić wszystko każdemu i powiedzieć wszystko o kązdym tylko dlatego bo to świetna zabawa....
Pobierz Witold_Wu - #facebook #wykop #kultura #polska #internet #afera

Witam,

Piszę tut...
źródło: comment_XVhIuMbVweekEq8lEx9jLOhqx0cuQTs1.jpg
  • 5
@kubica94: To nie ma nic wspólnego z dissowaniem różnicą poglądów oraz sztuką i to jest nawoływanie do robienia burdy i psucia imprezy masowej. Na takie rzeczy nie ma przyzwolenia w cywilizowanym kraju a jak ktoś nie lubi Tede to niech idzie gdzie indziej się bawić chyba proste... Poza tym samo gadanie o tym że się kogoś nie lubi a zna się tą osobę tylko z teledysków też świadczy o pewnym poziomie
@kubica94: widocznie nie dojrzałeś do tego bo od takich rzeczy jest właśnie administracja i nie mów mi że nawoływanie do przestępstwa w internecie bo się tej osoby jak to ująłeś "nie lubi" jest zgodne z regulaminem skoro nie jest zgodne z prawami człowieka i prawem Polskim... widać że sam też masz taki problem skoro tego nie rozumiesz... czekam na wypowiedź kogoś kto jest w miarę dorosły na umyślę i nie chce