Wpis z mikrobloga

czy ktoś orientuje się czy jest gdzieś aktualna mapa #greenvelo ? Chodzi mi o to żeby zobaczyć gdzie jest asfalt. Chciałbym przejechać z Terespola do Włodawy , może Chełma i nie wiem czy na cienkich kołach dam rade. Wiem, że można na bieżąco szukać alternatywnych ale chciałbym konkretnie tym szlakiem pojechać.

#rower #szosa
  • 7
  • Odpowiedz
@cygaro666: ale zafakturowano. Kasa przelana, aktorzy "ambasadorzy" opłaceni, jakiś koleś przetestował całą trasę objeżdżając ją samochodem, kółko się kręci. A że rowerzystom nie pasuje, to trudno. Im nigdy nic nie pasuje. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sargento: własnie oglądam ten żałosny filmik co autem jechał, ale z tego co YT przekopałem to tak różnie z tym asfaltem. Chyba lepiej będzie pojechać swoją trasą i tyle. Naprawdę można było zrobić ten szlak krótszy a lepiej zrobiony. Myślę, że sporo turystów z zagranicy przyjechałoby żeby przejechać się na przykład z Mazur na Roztocze. Byłoby powiedzmy 1000 km czyli połowa ale zrobiona na tip top. Wyszła kupa , jak
  • Odpowiedz
@cygaro666: no jest różnie. Nie wiem, jak ta Twoja trasa, ale na innych odcinkach Green velo brakuje fragmentami asfaltu i występują też dosyć długie odcinki szutrowe. Szosa raczej się nie nada.
  • Odpowiedz