Wpis z mikrobloga

#kreacjonizm #religia #masochizm #oswiadczenie #chrzescijanstwo #apostazja #kosciol #przemyslenia

Jestem po osmiu poł littowych piwach, jedziemy, pełna kultura i poszanowanie z wydzwiękiem sprzeciwu, dla wielu, jedonocześnie poszanowanie dla jednostki oraz wiary.

No więc tak.

Apostazja jest formą masochizmu, odstępujesz od Boga w którego wierzy kosciol oraz społeczeństwo, to są fakty.
Przechdzisz przez jakieś tam oficjalne zaprzeczenie wzgędem wiary w Pana Jezusa oraz Stwórcy.
Odstawiasz szopkę przed samym sobą oraz klerem.
Stajesz się wygnańcem oraz heretykiem , podczas ceremoni i zabobonów, zostajesz "śmieciem ludzkim" bez przebaczenia z odwieczną pogardą dla kleru i "miłujących miłośierdzie" hipokryzja lv over 9000.
Kochasz Boga jaki by nie był i kim by nie był, ale dla kościoła jesteś zerem.
Wierzysz dalej w Boga po swojemu, ale odstępując od dogmatów Pisma świętego, ale dla kleru i tak jesteś zerem, bo nie wierzysz tak jak oni chcą...

Płacisz za ceremonie apostazji xxx zł, nawet jeśli robisz to za friki, płacąc za bilet dojazdu, ubranie się jak człowiek itp - bo takie rzeczy wychodzą same z siebie, jednocześnie dorabiając hipokrytów, którzy zmieszają Ciebie z bagnem.

Po jaką cholerę to wszystko, kochasz - wierzysz w x Boga, ale na swój sposób, jednocześnie odstępuszesz od x społeczeczeństwa, które robi Ci sieczke z głowy...

Mam pytanie do księży, czy wy stracice mnie, zepchniecie w czeluście piekła, bo wam tak się widzi ? kiedy odstępuje od waszego jedynego słysznego punktu widzenia ?

Czy nie jest wam wstyd przed samym Bogiem decydować w co i jak wierzy człowiek.

Przecież Bóg, w ogóle nie musi mieć nic wspólnego z waszymi poglądami, może wszystko robicie zle..

W ogóle tak jak twierdziecie że dziecko bez namaszczenia i te które odejdzie nie ma prawa do nieba, pomimo że jest niewinne, rzygać mi się chce waszym tokiem myślenia.

Cdn, wypiłem ponad x litrów piwa, jutro czy za jakiś cza napiszę kolejną część, bo dziś już nie mam siły.

PS. Wierze w Boga w sensie Absolutua, wierze w coś - w byt, który sprawił że istnieje fizyka chemia itp, ale nie wasze pierdoły i zabobony.
  • 3
W ogóle tak jak twierdziecie że dziecko bez namaszczenia i te które odejdzie nie ma prawa do nieba, pomimo że jest niewinne, rzygać mi się chce waszym tokiem myślenia.


Nieprawda, a takie dziecko wg. nauczania Kościoła Katolickiego staje się świętym, juz nawet poza tym przymiotem Boga jest sprawiedliwość, więc spokojnie.
Zaczynasz:

Jestem po osmiu poł littowych piwach, jedziemy, pełna kultura i poszanowania dla jednostki oraz wiary.


a kończysz:

PS. Wierze w Boga