Wpis z mikrobloga

#prywatnynotatnik

The Night Manager to serial, który ukradnie Ci cały wieczór

BBC pokazuje, że znów chce i potrafi robić fantastyczne, mini-serialowe adaptacje klasycznych książek.

Nie muszę Wam powtarzać, że jestem i na zawsze będę fanem Johna Le Carre i wszystkich jego książek. Gość jest totalnie niepowtarzalny i niezmiernie cieszy mnie fakt, że angażuje się on w produkcje seriali oraz filmów, które bazują na jego twórczości – to wszystko z resztą wychodzi i jemu i obrazkom na dobre. Kolejna propozycja od brytyjskiego BBC, która wpadła mi w ręce to Night Manager, czyli adaptacja powieści wspomnianego autora o tym samym tytule. 6-godzinny mini-serial trzyma w napięciu i pokazuje, że Hugh Laurie może mieć wiele różnych twarzy.

Recenzja -> http://www.jestemaleksander.pl/2016/03/the-night-manager-recenzja-serialu/

P.S Wołam @Joz bo nie wiem czy widziałeś, czy dopiero masz zamiar - polecam.

________________________________________________________________
*Więcej treści, ciekawostek i luźnych przemyśleń znajdziesz w tagu -> #prywatnynotatnik lub po prostu subskrybując mój profil.

#film #filmy #seriale #serial #ogladajzwykopem #filmnawieczor #recenzja #kino
Pobierz a.....1 - #prywatnynotatnik

The Night Manager to serial, który ukradnie Ci cały wi...
źródło: comment_sPul7M4x4DmyxV0C9I1gnPxbTKY2IL2n.jpg
  • 14
@magnes125: Powiem tak: widać od kopa, że Ameryka maczała w tym palce, czyli z góry #!$%@?. Dla mnie warto dla samej historii, dynamizmu i Hiddlestona i Lauriego, którzy świetnie się razem zgrywają na ekranie. Nie jest to super ambitna pozycja, bardziej coś na relaks i wyłączenie skomplikowanego myślenia.
@magnes125: Ja z kolei jeszcze nie spotkałam się na jego temat z negatywną opinią zwykłego zjadacza seriali, a profesjonalnych recenzji jakoś nie czytałam ;) Od siebie polecam, bo serial to kawał dobrej roboty i po prostu świetna rozrywka.
@alczas1: słaba ta recenzja, w ogóle nie wiadomo o czym jest serial - piszesz tylko do ludzi, którzy znają powieść. Ja o niej nigdy nie słyszałem i po przeczytaniu recenzji nadal nie wiem czy to serial dla mnie i o co w tym wszystkim biega.
@deeprest: jeśli szukasz śmiertelnie poważnego i realistycznego serialu, w którym nie ma niedociągnięć fabularnych -- nie warto się zabierać, bo tylko się zdenerwujesz. jeśli natomiast poszukujesz serialu do browarka, lubisz klimaty jamesa bonda, potrafisz przymknąć oko na babole i nie zadajesz zbyt wielu niewygodnych pytań -- śmiało oglądaj.
motywy przewodnie: handel bronią na bliski wschód, skorumpowane wywiady, żołnierz pragnący zemsty. /kat