Wpis z mikrobloga

@krdk: Nie uważasz, że, gdyby PO robiło dobrze, to wygraliby te wybory? Mieli wszystko: w mediach propagandę sukcesu, największe czasopisma, gazety, radia i telewizje trąbiły 25h na dobę, 8 dni w tygodniu, jakie to PO jest super i jakie wspaniałe, prounijne rządy wprowadza, a tu nagle przegrywają. Czyżby Polacy mieli dosyć tego dobrobytu i chcieli mieć, chociaż przez jedną kadencję, źle?
  • Odpowiedz
Czyżby Polacy mieli dosyć tego dobrobytu i chcieli mieć, chociaż przez jedną kadencję, źle?


@Prezes_roku: Wygląda na to, że tak. Będą mieli źle przez minimum jedną kadencję.
  • Odpowiedz
@Prezes_roku: Myślę, że odpowiedzią (oczywiście niepełną) jest to co mówił Sienkiewicz (z afery taśmowej): "Ten 2014 r. wydaje się o wiele ważniejszy niż cokolwiek innego. Moim zdaniem w 15 będzie po herbacie. W 15 się można rozejść. […] Nie 15, nie rok wyborów, to jest zawracanie d--y. Albo ludzie poczują, że nastąpiła pewna zmiana, bo jak ja poznaję ten proces, to jest tak: […] budujemy drogi, bla, bla, bla […],
  • Odpowiedz
Nie uważasz, że, gdyby PO robiło dobrze, to wygraliby te wybory? Mieli wszystko: w mediach propagandę sukcesu, największe czasopisma, gazety, radia i telewizje trąbiły 25h na dobę, 8 dni w tygodniu, jakie to PO jest super i jakie wspaniałe, prounijne rządy wprowadza, a tu nagle przegrywają. Czyżby Polacy mieli dosyć tego dobrobytu i chcieli mieć, chociaż przez jedną kadencję, źle?


@Prezes_roku: Nie. Przy równoczesnej propagandzie Polski w Ruinie musieliby być
  • Odpowiedz
@krdk: Masz racje trollu, przydałoby się jeszcze ze 4 lata afer, olewania inicjatyw obywatelskich, murzyństwa wobec Niemiec, prowokacjach na marszach niepodległości, strzelania do górników, burdelu w wojsku i przyjęcia 100k imigrantów. Prowokacja lvl 3/10 nie pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@worldmaster: Już 30 osób nie pamięta co się działo przez 8 lat i to co chwila było na głównej wykopu o kolejnych kompromitacjach i aferach i dlaczego platforma przegrała te wybory. No dobra, połowa z tych 30 to #60groszyzawpis a druga połowa to ludzie z wszczepioną skrajną nienawiścią do nowego rządu, ze nawet sami do końca nie wiedzą za co tak go nienawidzą i chcieliby obalenia go nawet
  • Odpowiedz
Czyżby Polacy mieli dosyć tego dobrobytu i chcieli mieć, chociaż przez jedną kadencję, źle?


@Prezes_roku: dokładnie tak się stało. Polacy zasługują na rządy PiS. Stonoga miał rację.

i to co chwila było na głównej wykopu


@stefan8800 wykop peel to źródło kłamstw i lemingozy, to, że cokolwiek jest tutaj na głównej powinno być antyreklamą.
  • Odpowiedz
@grzegorz-zielinski: Widzę, że problem z czytaniem ze zrozumieniem, to jest dość powszechny. Dyskusja jest nt. "dlaczego PO przegrało", a nie "czy PiS jest lepszy od PO". Jeśli chodzi o mnie, to dla mnie czy PO czy PiS to jedna banda, nie głosowałem ani na jednych, ani na drugich.
  • Odpowiedz
Już 30 osób nie pamięta co się działo przez 8 lat


@stefan8800: I to 30 osób widzi, że obecna władza zrobiła przez kilka miesięcy większy r--------l niż były rząd przez 8 lat.
  • Odpowiedz
Nie lepiej zatem wybrać jakichś ludzi nieskompromitowanych?


@ediz4: Jedyni ludzie i partia która się nasuwa na myśl to Nowoczesna.

Chyba że przejęzyczenie uważasz za dyskfaliwikującą kompromitację XD
  • Odpowiedz