Wpis z mikrobloga

Mircy, pomocy.
Skoro mam przerwę świąteczną to odpaliłam sobie #skyrim i już kolejny raz coś mi się zawiesza. Jakby postacie nagle zaczynają się czołgać, chociaż nic im się nie działo. I tak się wloką. Esbern z Delphine w głownym queście czołgali mi się całą drogę do ściany Alduina, a teraz w jakimś pobocznym queście to widmo, którego potrzebuje do przejścia zadania tak sobie leży. Co robić? Jestem trochę noobem, więc może coś zepsułam.


#bethesdasucks
Pobierz dxmant - Mircy, pomocy.
Skoro mam przerwę świąteczną to odpaliłam sobie #skyrim i ju...
źródło: comment_hS5KJEkNLLsJj6e6BLpgDV3yaUcanNRf.jpg
  • 28
@dxmant: Może to wina modów ? albo po prostu jakaś niekompatybilna konfiguracja sprzętowa, bug gry... Jeśli mam być szczery to jestem trochę dziś wstawiony, od ponad tygodnia, dzień w dzień, 10 - 11 godziń na budowie ;) a po pracy kilka piw, ledwo myślę, z innej strony w skyrima mam przegranych xx-xxx godziń, takiego problemu nie miałem, chyba że coś zrobiłaś nie tak, i chodzi o mechanikę gry.

Tak czy siak
@tylkodlanocnego: 1. Pierwsza była Lydia, jak jeszcze ze mną łaziła. Potem Esbern jak do mnie dołączył, a przy tym queście ze ścianą to od początku do końca się tak wlekli. Potem jakoś magicznie wstali xD
2. Lagów nic oprócz tego, działa płynnie na ultra.
3. Podstawka.