Wpis z mikrobloga

Czyli mówicie mi, że działania Leszka Czarneckiego w Getin Noble Bank doprowadziły do tak poważnych kłopotów, iż musi prosić państwo o wsparcie? I to ma być ten słynny #wolnyrynek?

Ja, gdybym miał środki w #getinnoblebank, jak najszybciej wyprowadziłbym pieniądze z banku "zarządzanego" przez #leszekczarnecki i nigdy nie umieszczałbym ich w bankach w jakikolwiek sposób z nim powiązanych. Ten człowiek zdaje mi się być jakimś oszustem albo nieudacznikiem.

Getin Noble Bank wystąpił do Komisji Nadzoru Finansowego o akceptację programu postępowania naprawczego

#getinbank #banki #bankowosc #gospodarka #4konserwy #neuropa
microbid - Czyli mówicie mi, że działania Leszka Czarneckiego w Getin Noble Bank dopr...

źródło: comment_9KAugcHgcQ0Iq5M29aNnI3I87QLvQC2Y.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@microbid: tak mówią Ci, którzy sprawiają wrażenie znawców a wcale nimi nie są. Tu nie chodzi tylko o to, że Leszek jest właścicielem. Ówczesna władza doprowadza do takiej sytuacji jakiej jesteśmy świadkami. Każdy nieprzewidziany wydatek powoduje nadszarpnięcie budżetu.

Jak planujesz wyżyć z pensji do końca miesiąca a tu nagle się okazuje, że zepsuł się samochód to jest to Twój niezaplanowany wydatek, który bardziej Ci ciąży. Tak samo w przypadków banków
  • Odpowiedz