Wpis z mikrobloga

Niepracująca szlachta, studiująca na Wyższej Szkole Lansu i Bansu lub wyższej szkole robienia hałasu. Melanże z "mordeczkami", "wariaty najlepsze". Potem zalanie jakiejś karyny na dyskotece, zdjęcia dumnego ojca w dresie i czapce z daszkiem. Karyna zaś wstawia zdjęcia dziecka z każdej strony, z prędkością światła.

Komentarze "najlepsi!"/"najlepiej!" pod każdym zdjęciem i filmem z imprez (standardowo najtańsze alko jakie da się tylko kupić na rynku, rozkręcone disco polo, wyżelowane łby i karyny oznaczające po kilkadziesiąt wybranych osób z puli 2000 znajomych). Udostępniane wszędzie zdjęcia z konkursów typu "wklej link na swojego facebooka, a wygrasz kupon rabatowy na rzodkiewkę". Zdjęcia w lustrze z dopisanym jakimś pseudo mottem życiowym. Jak wpadną to spam od góry do dołu zdjęciami swojego dzieciaka. Z każdego miesiąca jego życia, tygodnia, dnia, godziny, kwadransu.

Sebixy za to są mniej wylewne, ale od momentu gdy dorwą swoje pierwsze BMW (powypadkowe sprowadzane z niemiec i z przebiegiem jak 70 letnia dz**ka) stają się fanami motoryzacji. Wrzucają zdjęcia prędkościomierza gdy wskazówka na prostej na ich wsi dotknie 180, lajkują wszystkie fanpage związane z samochodami i wklejają obrazki o tym, że dobry drift to cel ich życia itd.

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że ci absolwenci Wyższej Szkoły Robienia Hałasu (która mieści się chyba w okolicach Sosnowca ), albo słynna Niepracująca Szlachta jest wręcz przekonana o swojej wyższości. Ci ludzie myślą, że są fajni, sprytni, wręcz królowie życia. Nie zdają sobie tylko sprawy z tego, że stanowią jedną z najniższych warstw społecznych. Całe życie będą manipulowani, a jedynym celem utrzymywania ich w państwie jest wykorzystywanie ich jako taniej siły roboczej płacącej podatki. Taki rzeczywisty matrix - bezwartościowi ludzie żyjący w iluzji bycia kimś

Oto żywot patusa, amen.

  • 68
Chyba nie sądzisz, że znajomi z dzieciństwa to moja wina xD


@pollyanna: Oczywiście, że nie. Ale można ich usunąć ze znajomych na fejsie :p I to jest właśnie ten brak przypadku, o którym pisałem.
@vasil: Ten wpis to teoria mająca przedstawić gatunek Karynosebixus-pospulus. Ja tylko przedstawiłem swoją teorię o tym że Piwnicus-wykopkus-stulencja wcale nie jest od nich taki lepszy ewolucyjnie ( ͡ ͜ʖ ͡)