Wpis z mikrobloga

Od dzisiaj oficjalnie i całkiem otwarcie jestem islamofobem/rasistą i wszystkich będę namawiał do tego samego. Najwyższy czas na odpowiedzialność zbiorową.
Znowu okazuje się, że jednak nie "każdy fundamentalizm jest tak samo zły", a terroryzm jednak jakby ma religię.

Drodzy "pokojowi muzułmanie":
Niech ludzie plują na was na ulicy. Niech wyrzucają was z krajów, w których jesteście gośćmi. Niech zamykają was w gettach. Niech zamknięte zostaną przed wami wszystkie granice. Niech za kolor skóry służby porządkowe przy wszelakich kontrolach zaglądają wam nawet do dupy. Obyście w całym cywilizowanym świecie byli traktowani jak podludzie - tak jak wasza religia każe traktować "niewiernych".

Niech będzie tak tak długo, aż nie zaczniecie się wstydzić islamu, aż nie zaczniecie robić porządku we własnych kręgach. Aż nie zaczniecie na siebie donosić. Aż nie przestaniecie tolerować swoich imamów, którzy otwartym tekstem namawiają do zabijania. Aż nie zaczniecie szanować innych ludzi.

Najwyższy czas, żebyście pokutowali za swoich "braci", kretynów, którzy dali się przekonać, że wysadzenie się w miejscu pełnym ludzi to najlepsze lekarstwo na ich seksualne frustracje. Chcecie "wojny z niewiernymi"? Uważajcie, żeby wasze życzenie się nie spełniło. Historia nie raz pokazała, że #!$%@? naród pod wodzą dyktatora się w tańcu nie #!$%@?.

mahomet pedofil a allach #!$%@?.

#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #islam
  • 7
@iedrzei: To nie tak, że jakoś się dzisiaj nawróciłem. Po prostu się zradykalizowałem. Jeszcze wczoraj powiedziałbym, że np. tacy Polscy Tatarzy to spoko ziomki. No wierzą sobie w co chcą ale w sumie to nie wysadzają się na stacjach kolejowych, może być. Dzisiaj uważam, że każdy, kto otwarcie przyznaje się do bycia muzułmaninem jest już podejrzany. Nie można być z tego dumnym
@IzraelJuzNieFrunie: Przynajmniej nie dostaniemy "kosy w plecy". W tej chwili imamowie (w meczetach w krajach zachodnich!) otwarcie mówią o zabijaniu niewiernych, a komentarz jaki płynie do nas na ten temat z mediów jest taki, że to "takie fundamentalistyczne heheszki"
@B_P_R_D: Racja. Nie widzę powodu, żeby jechać na Podlasie. Ci ludzie, będąc Polakami już i tak czują, że jest "ciepło" i nie obnoszą się ze swoją religią. I w takiej sytuacji tak powinno być. Jestem ochrzczony więc technicznie jestem chrześcijaninem ale gdyby KK zaczął głosić, że #!$%@? swoich żon jest ok to chyba dałbym się obrzezać, żeby nikt nie posądzał mnie o to, że mam z tym coś wspólnego