Wpis z mikrobloga

Wczoraj w #pracbaza musiałem wysłać przesyłkę z towarem do serwisu. Wybór padł na Pocztex zamawiany przez brokera. Wypełniłem formularz, wskazałem godziny odbioru (wybiera się z przedziałów 2 godzinnych, ja wybrałem 14:00-16:00).
Kilka minut po godz 16 dzwoni telefon (który podałem jako kontaktowy podczas składania zamówienia), odbieram, a tam Urząd Pocztowy z przeprosinami i pytaniem czy nie będzie problemu jak inny kurier troszkę później odbierze przesyłkę, bo tamten co miał odebrać przesyłkę miał mały wypadeczek po drodze (czytaj samochód mu się rozkraczył). Poinformowałem, że pracujemy do 17 i że do tej godz nie będzie problemu z odbiorem, ale zależy mi, żeby paczka dotarła na drugi dzień do adresata.
Kurier podjechał ok 15min później, a paczka na drugi dzień była już u adresata.
Normalnie kopara mi opadła po tym telefonie, w życiu tego bym się nie spodziewał.

#pocztapolska #kurier #pocztex #brokerkurier
pcela - Wczoraj w #pracbaza musiałem wysłać przesyłkę z towarem do serwisu. Wybór pad...

źródło: comment_ZathfRFyN5pPFLmGg4TPiTeJF9ov2Vyc.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@MichalQ20:
Byłem nadawcą, chodzi o telefon z UP z przeprosinami, za opóźnienie w odbiorze przesyłki przez ich kuriera oraz z pytaniem czy mogą ją odebrać troszkę później.
  • Odpowiedz