Wpis z mikrobloga

#kielce
Był ktoś już was z w "nowym" Bartoszu po rewolucjach? Ja się w czwartek wybieram, jak byłem mały to często chodziłem do Bartosza ale to było z 10 lat i więcej temu ( ͡º ͜ʖ͡º)
Od razu zapytam Grande Cozze też przeszło rewolucje w styczniu chyba, warto pizze stamtąd zamówić?

Swoją droga zawsze się dziwiłem że w #kuchennerewolucje gdy prowadząca jedzie po właścicielach mocno to nikt nie rezygnuje z rewolucji, ale już wiem dlaczego zerwanie=zapłata ponad 50 tysięców złotych polskich dla tvnu...tak samo te wizyty po rewolucjach w celu sprawdzenia czy wszystko działa też fikcja, właściciele już w 1 dniu podpisania umowy wiedzą kiedy bedzie wizytacja ( ͡° ʖ̯ ͡°) Teraz ogarnijcie że są spryciarze którzy nie przechodzą tego testu (_ )
  • 6
@Aurii_: To akurat da się ustawić bez namawiania ludzi - wystarczy ze wszystkich zaczepionych ludzi wybrać tylko tych, którym pasowało
@joolekk: Raz widziałem że ktoś testu nie przeszedł - to była jakaś chińska restauracja prowadzona przez chińczyka, który miał własną rację i za nic Gesslerowa nie mogła go na nic namówić. Dla niego to była "głupia baba, która się na niczym nie zna". Cała rewolucja szła #!$%@?, kolacje na otwarcie
@kamil062: Moja kuzynka pracowała tam kilka lat temu. Zmiana nazwy nie zmieni mentalności właścicielki, dalej będzie nakazywać wypychać stary i nieświeży towar, dalej gnębić pracowników, dalej szczury będą biegać po kuchni a pracownicy zgrabnie przydeptywać je nogą tuż przy twoim talerzu ( ͡º ͜ʖ͡º)