Wpis z mikrobloga

@MaddoxX1911: nie mówię o tym co będzie miał ale o tym co ma teraz i co mógłby mieć od samego początku.
Aktualnie ma pokój do połowy #!$%@? greenscrenem. Ani to jakoś mądrze ustawione ani miejsce za nim nie jest specjalnie wykorzystane ani pewnie nie będzie.
Przykleił jakieś panele wygłuszające (nie mówię o piance), które mówi, że zaraz zerwie. Czyli nie ma w tym ani estetyki ani jakieś założenia.
Lampy ustawione też
@Caishen: Zastanów się raczej o czym myślał dorosły mężczyzna budując nowy dom dla swojej rodziny... Jestem w stanie sobie wyobrazić, że akustyka swojej pracowni była gdzieś daleko za ogrzewaniem, panelami podłogowymi, salonem... Nie sądzisz?;) Pracownię zaplanował na tyle na ile potrzebował (rozmiar, kable w świanach) a takie rzeczy jak światło czy wygłuszanie zostawił sobie na koniec jak już pomieszczenie stoi. To nie studio telewizyjne tylko pokój do nagrywania filmów na jutube...
@yousouyou: tak naprawdę nie rusza mnie to bo ja tam nie będę spędzał większość czasu swojego życia.
Wiem, że przy budowie czy remocnie jest wiele spraw, o których warto pamiętać i które potrafią zawrócić tak w głowie, że zapomina się o innych.
Jednak moim zdaniem ten pokój powinien być dla niego równie ważny. Tu spędzi więcej niż 8h dziennie i dlatego powinno być to dopieszczone pod każdym względem.