Wpis z mikrobloga

@guestviewonlypl: Szczerze? Wolałbym żeby nie było tej "przepowiedni" ale przypomnij sobie jak w 2010 media w Polsce cieszyły się, że rewolucja w krajach islamskich. Demokracja nadchodzi! To teraz macie #!$%@? swoją demokrację - niech zabici przemówią idiotom u władzy w tej Unii, że wspierają bandytów, a oni wykorzystują ich poglądy.
@Andrzej_Walczak: Ale to już podpada pod takie satysfakcjonujące "a nie mówiłem" jak się dziecko poparzy czy coś. Ludzie składają te kwiaty, wieńce, jakieś kondolencje na twitterach czy innych facebookach. Belgowie to już odjechali i malują po chodniku. To wszystko takie sztuczne jest. Pomaluję sobie avatara w kolory belgii, tak jestem fajny.
Zginęli to zginęli na #!$%@? drążyć, lepiej się zastanówcie jak temu zapobiec.
a mi żal, że przez idiotyczne działania bandy oderwanych od rzeczywistości decydentów giną niewinni ludzie. Średnio ogarnięty człowiek był w stanie przewidzieć skutki wpuszczenia tych dzikusów do EU. A jak widzę w tv jak ci pajace co wcześniej dali dupy, teraz zapewniają, że łączą się w bólu z rodzinami ofiar to mój żal zamienia się we wściekłość