Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi czy to taki #!$%@? model różowego czy ze mną coś jest nie tak?

Umawiamy się w galerii handlowej, ja mam bliżej, ona dalej, więc pierwsze co to pretensje, że przecież mogła przyjechać do mnie i pojechalibyśmy moim autem zamiast dwoma (a ja pojechałem wcześniej bo chciałem jeszcze coś załatwić żeby jej ze sobą z tym niepotrzebnie nie targać)
- czemu nie zapytałaś wcześniej?
- bo myślałam, że jedziesz autobusem
- mogę po ciebie wrócić, to nie problem
- nie, teraz to już spoko

po czym seria smsów ukazujących zajebistego focha o to, ale dobra, czekam pod galerią, bo mieliśmy iść zrobić jakieś szybkie zakupy. Nagle po godzinie stania pod sklepem i czekania na nią widzę, że idzie wyładowana zakupami

- już byłaś na tych zakupach?
- tak, skoro ty sobie urządzasz prywatne wycieczki

I wsiadła w auto i pojechała do domu. Stanąłem jak wryty bo w moim umyśle nawet nie byłoby miejsca na tak #!$%@? zachowanie. Czy może jednak ze mną jest coś nie tak?

#logikarozowychpaskow #zwiazki
  • 20
@Lysyn: miałem po 20 minutach że jedzie i stoi w korku, więc powiedziałem w którym miejscu stoję i tyle, nie przyśpieszę korka, więc nie będę co 5 minut pytał czy jest 5 metrów bliżej
@toniezarty: U mnie ostatnio było na odwrót xD Mielismy ze znajomymi impreze. Nakrecam różowego,żeby podbiła do nas. Najpierw gadka,że nie da rady,a potem,że jednak zdąży na ost nyske. To do niej pisze,że kumpel wrócił z przeglądu,jesteśmy zmotoryzowani,to po nią podjedziemy. No i pojechaliśmy,a ta mi w drodze pisze,że fatyguje go niepotrzebnie,ze ona ma nyske z pod domu,ze jest to samo co zwykle i po mojemu musi byc zawsze! Afera i foch,bo
Kumplu, chyba ci te 6 lat przeslania to, co tak naprawde sie tam stalo.
Jezeli teraz - poki jestescie zwykla para - ona w rewanzu za byle gowno potrafi ci na zlosc tak zaaranzowac sytuacje, zebys wyszedl na ostatnia #!$%@? (sorry, ale mysle, ze ona w myslach takich wlasnie slow uzywala), to co bedzie po slubie, jak nie daj Boze obrazisz ja czyms mocniej?
Powiedzcie mi czy to taki #!$%@? model różowego czy ze mną coś jest nie tak?

Mało który model nie ma w sobie jakiejś wady, ale kontynuuj synu...

Umawiamy się w galerii handlowej, ja mam bliżej, ona dalej, więc pierwsze co to pretensje, że przecież mogła przyjechać do mnie i pojechalibyśmy moim autem zamiast dwoma

#logikarozowychpaskow powinieneś się DOMYŚLIĆ

(a ja pojechałem wcześniej bo chciałem jeszcze coś załatwić żeby jej ze sobą z
@Arachnofob: Stary,nie wiem,czy czytałeś co pisałem w komentarzu,wcześniej ale powiem Ci tak. Ostatnio usłyszłem od dwóch kompletnie obcych sobie osób że nie chcą psychoanalizy. A ja po prostu odpowiedziałem na pytanie "co o nich myśle" xD...Mniejsza. Ale Ty teraz rozkładając sytuacje na cząsteczki jesteś psychoanalitykiem większym ode mnie. Mówisz dobrze z logicznego punktu widzenia,ale są reakcje chemiczne w naszych ciałach sprawiają,w gre wchodzi to coś co z logiką nie ma nic