Wpis z mikrobloga

napoju piwopodobnego


@vateras131: JA #!$%@? JAK MNIE WKURZAJĄ TAKIE CIOTY, NO #!$%@?. O JAKI JA JESTEM WIELCE HARDKOROWY PIWOSZ NAJLEPSZE NA SWIECIE OO JAKI DOBRY EKOKRAFTOWY, PODKREŚLAM EKOKRAFTOWY CIEMNY PRZENICZNY LAGER PILS PALONY JASNY PEŁNY Z BROWARU KOCZKODAN. ALBO „OO KUPIE SOBIE PIWERKO, ALE NIE JAKIEŚ NORMALNE, MUSI BYĆ UBERCHMIELONE, JESTEM LEPSZY BO PIJĘ POŁUDNIOWOSAKSOŃSKIEGO STOUTA A WY CO NADAL ŁOMŻA CZY PERŁA? JA PIJĘ ŻYWE BEZGLUTENOWE SMAKUJE JAK SIKI ALE
@dixvi: wiem, że to pasta ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale odpowiem, że zazwyczaj sam taki szit pijam :D po prostu nazywam rzeczy po imieniu ʕʔ
@jokefake cała paczka podpina się pod steama. Jak już wcześniej było wspomniane - jest to na jednym kluczu wszystko
@vateras131: Kurde, coś godzinę przed czasem się pojawiło (czyżby na zachodzie czas zmieniał się wcześniej?)( ͡° ͜ʖ ͡°) W święta kupiłem Attilę, polecam, chciałem jeszcze Fall of the Samurai, więc od razu teraz wziąłem average. No i ze względów czysto kolekcjonerski - uzupełniłem kolekcję o Rome TW, więc mam praktycznie wszystkie ( ͡° ͜ʖ ͡°)