Wpis z mikrobloga

@tesoro: mógł być opóźniony, ale ważne, że widać go o 3:41. Na jakimś murku o 3:40 miała znajdować się Ewa wg AO, ale zostało to zdementowane przez PT. W tej sprawie jest chaos, ale jest on spowodowany przede wszystkim przez media, Rutkowskiego i nas ( ͡° ʖ̯ ͡°). Odnośnie dowodów to może być krucho, bo ostatnie eksperymenty związane ze zrzuceniem Ewy ze skarpy oraz zaciągnięciem jej do
@fl4izdn4g: no a wierzysz w to, że Adam mógł ją zaciągnąć do wody? Prędzej zrobił to ten ochroniarz co wracał w kapturze na monitoringu. Tych eksperymentów było do tej pory za dużo. Jestem ciekawa kiedy będzie następny. Prokuratorka wymyśla, że jutro ma być eksperyment i jest, a jej ulubionym dniem jest czwartek. Skoro widać, że one nic nie wnoszą, to nie wiem jaki cel w ich robieniu. Masz rację, że są
@tesoro: Jaki ochroniarz kapturze? Jeżeli chodzi Ci o tego gościa z Mostowej 6 to dopóki nie ma potwierdzenia, że pojawił się na wcześniejszych monitoringach to jest to zwykły random. Eksperymenty są robione po to, aby weryfikować wersje przyjęte w śledztwie. Faktem jest, że są one wykonywane niezbyt dokładnie. Dla mnie mogą ich wykonywać ile tylko chcą byleby miały one jakiś miarodajny efekt. Co do poszukiwać to nadal czeka nas trzecia faza
@tesoro: Jest udowodnione, że ten gościu w kapturze, to właśnie ten ochroniarz z Rossmana, który się z nimi bawił? Ten monitoring jest tak kiepskiej jakości, że ciężko to jednoznacznie stwierdzić
@fl4izdn4g: Ciekawe ile te poszukiwania będą trwały, bo brat Ewy zebrał pieniądze i Ewy nie znalazła specjalna grupa płetwonurków. Rutkowskiego stać na wszystko i może zrobić kolejną konferencję 1 kwietnia z wiadomością, że Ewa "wypłynęła", bo to jego ulubiony czasownik przez ostatnie tygodnie. Dzisiaj swoją marynarką przegiął, bo aż mnie zatkało na jego widok przy Karolinie. Wyróżniać się lubi, ale ,że aż tak, to dzisiaj przegiął swoim ubiorem. Konferencję zaczął oczywiście
@halfmaniac: podejrzewam, że to on, bo przeglądałam te zdjęcia z galerii w PS i powiększałam i wydaje mi się, że ta kurtka jest bardzo podobna. Na fb też kilka osób pisało, że może to on. Szkoda, że policja się tym nie interesuje i chyba nawet nie przesłuchiwali świadków i czekali aż się sami zgłoszą. Ta ich (blondi) koleżanka z Rossmanna chyba dopiero teraz została przesłuchana jak dobrze rozumiem.
Jeszcze wracając do poprzedniego eksperymentu to kusi mnie, aby sprawdzić czas jaki zajęłoby przejście od Wrocławskiej do Mostowej. Przy założeniu, że o 2:40 nadal widać Adama i Ewę, którzy wchodzą w Jaskółczą robią kółko na Szkolnej i wracają koło Kupca Poznańskiego i Parku Chopina, zahaczają o ulicę za Bramką na "siusiu" no i kierują się na Mostową.
@tesoro: A czego się spodziewałaś po Rutkowskim? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Rutek show za chwile się zamieni w Rutek Live z pontonu albo z helikoptera. Ten człowiek już 20 lat każdym swoim krokiem robi sobie kryptoreklamę .
@Lougia: ja się spodziewałam, że nawet dzisiaj wyświetli jakieś zdjęcia z poszukiwań wstępnych z marca, a on sobie powiedział, że zacznie poszukiwania na początku kwietnia. Szkoda mi bardzo rodziny Ewy, bo oni zaufali temu człowiekowi, a on zrobił sobie taką autopromocję na tej tragedii i się przed niczym nie zatrzymał. (,) Jeszcze wspomina o sprawie Iwony, a mam Iwony musiała brać kredyty żeby zapłacić za jego bezskuteczne
@Lougia: Za to co ten gość zrobił w sprawie Ewy to ja bym się wstydził wziąć pieniądze ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wątpię, aby materiały, które teraz wypływają kiedykolwiek zostały przez niego pozbierane. A już dzisiejsze chwalenie się, że wydał już 70 tys. na poszukiwania uważam za chamski chwyt poniżej pasa. Jak można w tak ostentacyjny sposób wyceniać życie człowieka ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@fl4izdn4g: dla Rutkowskiego liczą się tylko pieniądze i to dzisiaj pokazał przedstawiając kwoty za swoje poszukiwania. Mógłby już sobie to serio darować. Już nie ma pięknego nieba i pięknego słoneczka niestety (?)i dlatego nie będzie wynajmował sprzętu. Przecież teraz pogoda nawet była dobra przed ostatnie dwa tygodnie. On mógłby nawet coś podziałać swoimi dronami, ale nie chce, bo przecież nie dostał teraz żadnych pieniędzy. Swoją drogą, to ja nie wierzę, że
@fl4izdn4g: nie musisz mierzyć stoperem ( ͡ ͜ʖ ͡) zawsze mogę Ci dać swój własny zaprogramowany program, który odejmuje trasę z galerii z kręgielnią, który był nieistotny ( ͡º ͜ʖ͡º) najlepiej jest wszystko zbadać od Mixtury za pomocą macierzy, różniczek i całek