Wpis z mikrobloga

@leech: Z tego co kojarzę to PT mówił ze Ewy nie było na przystanku o 3.40. A jeżeli chodzi o tramwaj to PT wspominał o tym ze tramwaju nie było o 3.24 więc nie było monitoringu z mzk który miał uwiecznić Ewę na przystanku.
  • Odpowiedz
@komtraja: To jego słowa? Z kiedy? Bo na początku sprawy był taki chaos informacyjny, że naprawdę wiele nie dało się ustalić. Jeżeli to słowa zacytowane z jakiegoś portalu informacyjnego to muszę Cię zmartwić, że to nie jest zbyt trafiony cytat. TVN24, epoznan, wp, onet i inne portale wprowadziły taki chaos informacyjny, że naprawdę ciężko było cokolwiek ogarnąć. Jeżeli to jego słowa z FB to zwracam honor (tylko jeszcze z kiedy, bo
  • Odpowiedz
@fl4izdn4g: tylko, że ten tramwaj mógł być opóźniony. Najpierw ktoś rozpoznał Ewę na tym przystanku, a potem jednak temu zaprzeczył. W tej sprawie jest niestety jeden wielki chaos. Do sprawy sądowej nic nie będziemy wiedzieć. Jestem ciekawa w dalszym ciągu jakie dowody mają na Adama wskazujące, że to on jest winny. Na razie to tylko poszlaki, domysły i jedno zeznanie pod przymusem policjantów na przesłuchaniu.
  • Odpowiedz
@mmamia: Wg mnie tak było. Gość po prostu biegł na tramwaj. Kurcze, ale brakuje mi filmiku z Borowiakiem, na którym on mówił coś o tym gościu. Na początku kiedy jeszcze nie było wersji, że Ewa nie żyje mówili o tym gościu, mówili o samochodzie dostawczym i badaniu wnętrza pod kątem znalezienia śladów biologicznych.
  • Odpowiedz
@puszaty: Nie analizowałam tych zdjęć, zwinęłam je z pewnej grupy na FB.
Czytać się tej grupy nie da, zbyt rakotwórcza, ja tylko oglądam obrazki. (ʘʘ)
  • Odpowiedz