Wpis z mikrobloga

#motocykle #norwegia #pmvmotovlog
Ciesze sie ze coraz wiecej osob oglada, coraz wiecej osob komentuje.
Idac za rada mireczka opowiedzialem troche ile kosztuje motocykl w Norwegii i jak stac sie wlascicielem 2oo, oraz tego czy warto sprowadzic pojazd zza granicy.
Zapraszam do ogladania i komentowania.
Lewa

PMV_Norway - #motocykle #norwegia #pmvmotovlog
Ciesze sie ze coraz wiecej osob oglad...
  • 6
  • Odpowiedz
@bazingaxl: Jutro mam w planie jazde do Stavanger wiec bedzi ei wieksze miasto :D
Musze cos z listy wybrac, bo wszystkiego nie ogarne a nie chce zanudzic :D
musze sobie chyba liste zrobic, bo do Stavanger mam 2h w jedna strone wiec czasu niby dosyc na pogadanke.
Moze wybierzecie cos bardziej, powiem od razu, ze nie bardzo siedze w kredytach a nie mam wielkiej checi przekopywac neta :D
  • Odpowiedz
@PMV_Norway: heh oglądam tak i patrzę na tą stację Statoil co ją mijasz w pewnym momencie i myślę - skądś kojarze tą okolice. No i wygooglałem i faktycznie - byłem we Flekkefjord podczas mojej podróży stopem po Norwegii :)
  • Odpowiedz
@PMV_Norway: to było już 2 lata temu ale wrażenia niezapomniane. Miłość od pierwszego wejrzenia W tym roku wybieram się ponownie. Planowałem po studiach osiąść tam na jakiś czas, czyli pewnie w drugiej połowie roku, ewentulanie dopiero w 2017. Ale planu jeszcze konkretnego nie mam, trzeba mieć sporo na start bo Norwegia droga :D
  • Odpowiedz