Wpis z mikrobloga

Co prawda od dawna ten gosciu udowadnia ze jest doslownie nikim poza idolem mentalnej gimbazy, ale dzisiaj przebija kolejne 4,76%:
Ataki w brukseli, 30+ osob nie zyje, caly swiat z lewakami na czele sklada kondolencje, a pszemek obrzydliwie zbija kapital polityczny, w ogole nie kierujac sie typowo polskimi, tradycyjnymi, chrzescijanskimi zachowaniami jakie zazwyczaj towarzysza nam w takich chwilach. Po prostu obrzydliwe, tak po ludzku, bez zadnego politykowania, obrzydliwe. Dodatkowo wtoruje mu kukiz. Jeszcze to idiotyczne zdjecie.. #wipler #polityka #neuropa #4konserwy #kukiz #korwin
wykoptomka - Co prawda od dawna ten gosciu udowadnia ze jest doslownie nikim poza ido...

źródło: comment_Lbun6RNwuQ1bt4ePfzJZl5Z7ZKMlY596.jpg

Pobierz
  • 12
@Primusek: tak? W ktorym miejscu? Wydaje mi sie, ze jako osoba wierzaca wiem, ze kiedy slysze o smierci zupelnie niewinnych ludzi, dodatkowo bliskich mi jako europejczykowi z tego samego kregu kulturalnego, to jednak czuje przede wszystkim wspolczucie i smutek, a nie potrzebę wrzucania idiotycznych fotek.
@wykoptomka: A przejrzałeś poprzednie jego posty? Czy selektywnie wybrałeś i wrzucasz, bo Ci podpasowało. To ma sugerować, że by strzelał do ofiar i ich rodzin na przykład? A może do terrorystów, zamachowców, dzihadżystów? To jest #!$%@? się na siłę i usprawiedliwianie bezpłciowej polityki europejskich elit.
Takie wrzuteczki dla samousprawiedliwienia. Nabija się z nich? Napisał "A dobrze im tak hahahaha"?? Dla Ciebie byłoby najlepiej, gdyby sobie wrzucił flagę w Belgii w profilowe
@Primusek: przejrzalem, wrzucil info o ataku i nastepnie 2 czysto polityczne posty, oglosil zwyciestwo swojej mysli o muzulmanach i wrzucil fotke z bronia. Zapraszam na jego fejsa, zanim komukolwiek cos zarzucisz, bo to Ty narazie nie sprawdzasz zrodel. Jestes nastepnym politykuje. Populizm, czyste #!$%@?. W dzien zamachu, nie znasz powodow, przyczyn, niczego, nawet bilansu ofiar, ale juz wszystko wiesz. Po prostu umiar. Jak ktos sie uwaza za katolika, to chyba kiedy
@Woojt92: tak tak, lepiej #!$%@? w dzien ataku, by zachwycic gimbusowa gawiedz. Nawet nie ma bilansu ofiar ataku w belgii, a wipler juz oglosil moralne zwyciestwo na fejsie, zgodnie z tradycjami katolickimi ktorymi sobie wyciera morde rozpoczal prace w dzien zaloby.
@qoompel: bardziej pasuje "mocny w necie, slaby w swiecie"
Tak tutaj wyzywa sie kwiaty, itd...ale co pszemek zrobil wiecej? Jak typowy 10 letni sebix z tagu #patologiazewsi wrzucil fotke z gnatem pt "bojcie sie brudasy", ktora nic, doslownie nic nie zrobi poza uwielbiem mentalnej gimbazy, dzieki ktorej za 4 lata dojdzie do mitycznych 4,76%
Wole moje ludzkie odruchy i np zlozenie kondolencji ofiarom i wezwania do nie odpuszczenia terrorystom. Pszemek nawet
@Veno86-grze: rzeczywiscie jak typowy mati 10 latek, wrzucil wczoraj fotke z gnatem, ktory dali mu potrzymac, fantastycznie;))
Za to jako polityk nie widac ani slychac by rzexzywiscie robil COKOLWIEK zwiazanego z terroryzmem. Duzo bardziej do mnie trafia wczorajsze wzywanie do wspolnego orania terrorystow, niz fotki na fejsbuku.